Match Point (2005) poster

Match Point (2005)

Director
Country
UK
Runtime
119 minutes

SymphonY profile photo
SymphonY
scarlett varsa o film nasil duragan oluyor burasini anlamiyorum ") harikaydi, hayatimda izledigim filmler icindeki en guzel karakter bu filmde diyebilirim.
0
9 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Woody Allen'ın gayet güzel sosladığı bir filmi . 7/10 rahat hakediyor.
0
11 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Çok begendim ve cok güzel vakit geçirdim. Durağan bir seyri olmasına rağmen hep ne olacak diye merakla bekledim. Finali konusunda fazla beklentiye girdiğim için zayıf kaldı. Yine de ana fikri gayet güzel veren bir finaldi.
1
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Şans faktörünün önemine vurgu yapan (biraz abartılı ve fazlaca) hoş bir filmdi. Başta biraz sıkıcı ve ağır başladı diyebilirim ama sonlara doğru biraz daha heyecanlandı. Sürpriz olayların olmasıyla da ilgimi canlandırdı tekrar fakat yine de imdb puanından sonra oluşan beklentimi karşılamadı pek fazla.
3
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Eski Woody Allen filmlerinde; kahramanlar entel dantel takibi zor konuşmalar yapardı. Midnight in Paris'ten sonra, bu çok beğendiğim ikinci filmi. İnsanı içine sürükleyen, empati kurdurup taraf tutmaya sevkeden, akıllıca kotarılmış bir film. Müziklerini de çok beğendim..
2
over 1 year ago
burcst profile photo
burcst
Tuhaf bi film,bilinen bi konu,akışı durağan ama izlettirdi.sonu ters köşeydi,şans kavramını bu kadar absürd bi şekilde örneklendirmek büyük başarı doğrusu! Ayrıca scarlett'e acıdım yaa! Buraya şu iki deyimi uyarlamak istiyorum >> insanda çirkin şansı olmalı // brain, use it! :D kadınlar için de oldukça eğitici ve öğretici bi tema>>akıllı olun!
3
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İlk kez bir Woody Allen filmi izliyorum ve bu adam gerçekten söylendiği kadar mükemmel yönetmenliğinin yanında harika bir düşünür bence. Film başlangıçtaki sözle belki basit ama çarpıcı bir şeyler olacağının sinyallerini veriyor ve bu söz filme o kadar güzel yayılıyor ki size ağzınız açık izlemek ve sonunda filme hayran olmak kalıyor. Tabi ki filmin bu kadar güzel olmasında bu harika felsefesi dışında bir diğer büyük etken ise oyuncular, özellikle Scarlett Johansson filmi izlemek için tek başına bir neden. Başka bir oyuncu olsaydı filmin ilk 1 saatlik kısmına ne kadar dayanabilirdim emin değilim. Scarlett' in belki de en güzel olduğu film de denebilir.
2
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
İhanet, hırs, aşk. Hangisine inanmak isterseniz...
0
almost 2 years ago

Who liked Match Point

Who wishlisted Match Point

Shelves that Include Match Point

Interesting content shared about Match Point

^ Back to Top