Maze Runner: The Scorch Trials (2015) poster

Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Director
Country
USA
Runtime
132 minutes
TugceTurkoglu Kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde "değerli" olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vermek zorundadır: İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyonun ne olduğunu bulmak.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
bu filmi çok seviyorum.. bu serisi de ilk filmi kadar olmasa da yine müthişti..
4
7 days ago
alicancam profile photo
alicancam
İlk filmi gibi güzel ve hızlı sadece kurgu farklı ama izlemeye devam!
0
6 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İlk filmdeki tempoyu ve heyecanı yakalamışlar. Hatta tempo bi kaç tık daha yüksekti. Güzel bir devam filmi olmuş.sana çok küfür ettim öldüresim geldi :)
0
8 months ago
theaskinnur profile photo
theaskinnur
Hikaye olarak tutarsızlıklar içerse de bunun uyarlamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ama efektler ve hareket mükemmel, şans verilebilir.
0
9 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bana göre ilk filmi aratmayan ortalamanın bir tık üstünde çerezlik bir fantastik kurgu olmuş. İlk filmden sonra daha geniş bir alana açılan film belli tutarsızlık ve hatalarla dolu olsa da geniş mekanın ve genç oyuncularında filme verdiği enerjiyle bol kaçmalı kovalamalı bol aksiyonlu ve sürükleyici bir macera sunuyor. Başlarda olayların gelişimlerindeki basitlik ve yavanlık filmin o sonlarındaki heyecan ve doluluğuna gölge düşürse de son 30-45 dakikasıyla gönlümü kazandı ve güzel bir sonla bir sonraki filmi merakla beklememi sağladı. Kısacası öyle büyük şeyler vaat etmeyen ama iyi denebilecek bir devam filmiyle izlenebilir bir yapım.
1
9 months ago
Misa profile photo
Misa
0
9 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Yıldırım sahnesi icin beğendim iyi düşünülmüş ve uygulanmış bir sahneydi. seri olarak bakmadiginda daha keyifli oluyor zira zombi olayı genel yapiya ters geldi banada ama guzel olmuş hırçın... genel olarak ilk filmden daha iyi buldum ama hiçbir oyincuya kanim isinmadi :)
0
9 months ago
SihirliEnerji profile photo
SihirliEnerji
1. filmi daha çok beğenmiştim. bu film havada kalmış sanki aynı tadı vermiyor. ayrıca 3. filme gerek yoktu sanki. çokta uzatmamak lazım bazı şeyleri
0
10 months ago
muratalkas profile photo
muratalkas
Serinin 2. filmi... keyifle izleyeceğiniz devam filmi...
0
11 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk filmde eksi olarak gördüğüm en büyük şey yaratıkların saçmalığıydı. Bunda onun yerine biraz daha zombivari karakterler yer almış ve daha da güzel olmuş bence. Yine koşturmacalı yüksek tansiyonlu, aksiyonu bol bir film olmuş biraz da gerilim var. Beklentimi karşıladı ve keyifle izledim 7,5/10
1
11 months ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
İlk filmi çok sevdim ama devamında sıkıldım bütünlük kopuyor ..Zombi filmi izlediğimi düşündüğüm zamanlar da oldu ilk filmin kaçış tadını alamadım !
2
12 months ago
sertbugra profile photo
sertbugra
Biraz Açlık oyunlarını anımsatsa da bence ondan daha iyi.
0
12 months ago
burcst profile photo
burcst
İlk filmi çok beğenmiştim, bunu daha da çok beğendim..Zombiklerin çıkardığı seslerden çok rahatsız olsam da izlemeye değer buldum. Süresinin uzunluğuna rağmen vakit nasıl geçti anlamadım,inanılmaz sürükleyiciydi.Ve hatta hiçbir yan karakter ölmedi, buğna inanabiliyor musunuz :))
6
12 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
İlk filmi pek beğenmeyen biri olarak nazlanarak izlesemde ikincisi ZOMBİ filmi çıkınca gayet mutlu mesut (bazı yerlerde çığlık attığım doğrudur) bitirdim seyrimi.
2
1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
İlk filmin tadı yok. Genel devam film sıkıntısından nasibini almış. İlk filmdeki konu ve senaryo yok. İlk filmi izleyenler ikinci filmi ayrı bir film olarak izlesinler. Keza bence oyuncular dışında ilk filmle alakası pek yok. 3. bölüm klasik intikam bölümü olacak. Atmosfer ve müzikleri başarılı.
0
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Giriş harikaydı, gelişme mükemmel gitti özellikle çölleşmiş şehirlerin postapokaliptik görüntüleri ve dönüşmüşlere bayıldım ama sonu bozdu diyebilirim. Sonu aceleye gelmiş, üçüncü film nasıl olur bilemem ama bu filmin sonu daha harika olabilirdi.
2
1 year ago
Mori4rty profile photo
Mori4rty
Öncelikle ilk film bilinmezliklerin daha mantıklı olması sebebiyle daha güzel ve dikkat çekiciydi. İkincisinde aksiyon yerinde ama neredeyse her şey tahmin edilebilir seviyedeydi. Bulaşıcı bir kan hastalığının adının "Madness" olması pek mantıklı gelmedi. O kadar hareketli ve saldırgan zombivari yaratıklara rağmen minimum kayıpla amaçladıkları yerlere ulaşabilmiş olmaları gibi konular beni itti açıkcası.
0
1 year ago
cheshirecat profile photo
cheshirecat
bu seriyi merakla izlemeye devam edeceğim. açlık oyunları gibi sonradan hayal kırıklığı yaşatmaz umarım. kitaba göre konu olarak farklı ama başarılı. ilk filme göre bol aksiyonlu ama daha sıradan. kitabı göz önüne alarak gelecek filmden pek fazla beklentim yok aslında.
2
1 year ago
Mouge profile photo
Mouge
İlk film guzeldi degişik bi olaya bağlanıcak gibiydi yine zombiye bagladı yaa. Ayrıca aksiyonu da abartmışlar.
0
1 year ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Bırakın bir sonraki sahneyi yarım saat sonrasını tahmın edebılıyosunuz. çok bilindik, klişe. Gönül ister 2 de kalsın ama 3. film çıkar hatta part1 part2 diye 2 filmle çıkar :D
1
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Akla ilk gelen olayların hüküm sürdüğü filmleri sevmiyorum. Bunu da sevmedim. Aksiyon dan sıkıldım yemin ederim. Bombalar patlarken, insanlar ordan oraya kosustururken uyuyacaktim az kalsın. ilkinin sinemanın indirimli günlerinde gideri vardı ama bunu neresinden tutsam elimde kaldı. Genç arkadaşlarımızın begenecegini düşünüyorum. Özellikle genç kızlarimizin:)
0
1 year ago
Brook profile photo
Brook
Devam filmi olarak fena değildi. Ama nedense bu tarz filmler bu ara biraz fazla yapılmaya başlandı. Sanki benzeri olan filmlerden biri. Yine de güzel bir filmdi. İlk filmin hareketlilik bakımından biraz gerisinde de kalsa, artık karakterlerin konuyu anlamış olmaları biraz rahatlattı. Geriye bir final kaldı sanırım.
0
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
öncelikle güzel bir dewam filmi olmuş , ilkini aratmayan üstüne ekleyerek ilerlemesi olumlu bir şey .. özellikle ilk kısım etkileyiciydi aksiyon sahneleri boldu güzeldi , ikinci kısım hafif bir hadi artık olaylar başlasın diyorsunuz ama çok bekletmiyorlar sizi :) genel olarak oyunculuklar da güzeldi ama bazı şeyleri pek anlamadım o yüzden ikinci defa izleyeceğim sinemadaki ergenlerin seslerinden olsa gerek .. sonuç olarak güzel bir serinin kaliteli ikinci filmi sinemada izlemeye değer yapımlardan ;)
0
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Şunu söyleyerek sözlerimize başlayalım. Film içinde anlamlandıramadığım çok fazla mantık hatası vardı. Bunları bir kenara koyarsak ilk filmi tokatlar. Güzel bir kurgu olmuş ama amma ve lakin film kendi içinde ikiye ayrılmış. Çok saçma bir cümle oldu ama anlatmak istediğim bu değil yani süre bakımından değil konu olarak yani.
Birinci part ve ikinci part diye. İlk part aksiyon odaklı iken diğer part da genel olarak diyalog ağırlıklı. Ben ilk filmi açıkçası çok beğenememiştim. Az önce de dediğim gibi önceki filmi tokatlamış. Bir de şu zombi olaylarını kesip daha farklı yaratık mı diyelim, canavar mı diyelim bilemiyorum ama artık farklı bir şey lazım. Sıktı artık. Son olarak iyi bir seyirlik diyelim ve sözlerimizi tamamlayalım. Puanım 10/7,5.
1
1 year ago

Who liked Maze Runner: The Scorch Trials

Who wishlisted Maze Runner: The Scorch Trials

Shelves that Include Maze Runner: The Scorch Trials

Interesting content shared about Maze Runner: The Scorch Trials

^ Back to Top