Me and Earl and the Dying Girl (2015) poster

Me and Earl and the Dying Girl (2015)

Country
USA
Runtime
105 minutes
Ricky.McFloyd Arkadaşı Earl ile sürekli klasik filmlerin parodisini yapan lise öğrencisi Greg'in hayatı, sınıf arkadaşı Rachel'ın kanser olduğunu öğrendikten sonra sonsuza dek değişir.

eminuk profile photo
eminuk
Sinema ile igili olan insanları seviyorum, sinemayla igili olan insanları konu edinen filmleri de seviyorum. Bu filmi de en çok bu yüzden sevdim.Evet arkasında bir dram var ama bu kısım pek de ilgimi çekmedi.Diyaloglar, görüntüler, ne kadar dramı boş verdim desem de duygulandıran sahneler filmi vasatın üstüne çıkardı gözümde.İyi vakit geçirmem de cabası.
4
28 days ago
Mervealucard profile photo
Mervealucard
Kesinlikle etkileyici.
0
6 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Filmin değişik bir yapısı var. Özenle ve detaylıca çekilmiş. duyguları klişeleştirmeden akıcı bir anlatımla sıkmadan insanı sürükleyip götürüyor. Alışılmışın dışında beğendiğim ve tebessümle izledim..
0
6 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
çok güzel filmdi. aşırıya kaçmadan, demagoji yapmadan hatta gülümseterek çok güzel anlatılmış herşey.
1
7 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İlginç anlatımı olan muhteşem bir film. Dikkat edin ters köşe var. Çok beğendim eğlence kısımları tadında dram kısmıda tadında. Mutlaka izlenmeli ders çıkarıcaksınız.
0
7 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Filmin işleyişi gerçekten farklı ve çok güzeldi. Parodileri de çok beğendim. Çok ağlarım sanıyordum ama özellikle filmin ilk yarısı yüzünüzde bi gülümsemeyle izliyorsunuz.
4
8 months ago
cimcini profile photo
cimcini
Filmin ilk bölümlerini bayağı sevdim diyebilirim. Özellikle farklı bir şekilde çektikleri filmlerin görüntüleri çok iyiydi. Seçilen filmler ve yönetmenler de hep saygı duyduğum ve sevdiklerim olduğu için ayrı bir tat aldım. Film doğal, diğer kanserli kız hikayelerine göre abartılı duygu sömürüleri yok, ileride hatırlanacak bir gençlik anısı olarak işlenmiş gibi, sade ama duygu dolu. Ayrıca sonundaki mesajı da çok sevdim. Bu filmi izleyenler diye başlayan...
5
9 months ago
Denizhan profile photo
Denizhan
Böyle filmlerde duygulanırım gözlerim dolar sanki gerçek hayatı anlatırmış gibi ama unutmamak lazım ki dünya'da böyle ölen insanlar çok eğer ağladıysam onları düşünerek ağladım. :/
0
10 months ago
buketaktas profile photo
buketaktas
Olivia Cooke un bütün rollerinde hasta olması kabak tadı verdi artık bana sürekli denk geliyor sanırım özellikler BATES MOTEL dizisindeki rolünden sonra bu filmde de onu görünce bi önyargılı izledim.Film güzeldi ama IMDB den o kadar yüksek puan almasına şaşırdım o kadar da değildi
1
10 months ago
Porpolog profile photo
Porpolog
2
10 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Darbe etkisi yapmasa da, duygulandıran ve hislerinize dokunan bir film, gözleri de doldurur ayrıca.
2
11 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
filme önyargılı başlamıştım popülaritesinden dolayı ama benim yüzümü kara çıkarttı ve buna gerçekten çok memnun oldum. Earl v Greg in dünyalarına zoraki bir arkadaş katılına görünmez duvarların çöküşü gibi bambaşka bir dünya oluşuveriyor bu arkadaşlar arasında. Kült filmlerden esinlenerek kendi çektikleri filmler de oldukça eğlenceli ,bununla birlikte film o kadar naif tatlı nazik bir biçimde çeşitli duyguları özellikle dram neşe iç içe dozunda özenle oya gibi işlemiş ki aldığı ödülü sonuna kadar da hak eden bir film çıkmış ortaya, çok çok beğendim harikaydı, mutlak izleyin.
5
11 months ago
oorhunturan profile photo
oorhunturan
yarım bıraktığım nadir filmlerden biri
0
1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
İzlenmesinde fayda var.
0
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
farklı izlenebilir
0
1 year ago
Peris profile photo
Peris
Bütün film boyunca öyle "bu öyle bir film" deyip sonunda tamda "öyle bir film" olma durumu can sıkıcı :/ Final dışında oldukça beğendim...
0
1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
öncelikle, filmi izlerken sürekli bir şeyler yazdım durdum ama finali ile hepsini çöpe gönderdi.
kendi adıma oldukça akıl karıştırıcı bir film. bir tarafta klişe bir konu üzerine klişe tavırlar, diğer tarafta oldukça başarılı bulduğum yaratıcı detaylar. aslında eğlenceli bir geyik çerezlik gibi ama hissettirdiği bütün "bir şeyler olmamış ya"lara rağmen beğenmekten alıkoyamadım kendimi. sanırım hikayenin özü ve hayran bırakan detaylar bunun sebebi.
5
1 year ago
ImpLosioN profile photo
ImpLosioN
Değişik bir yapım arayanlar için birebir. Parodiler oldukça eğlenceli.
1
1 year ago
neway profile photo
neway
Farklı bir film olmuş. Üzerimde garip bir etki bıraktı bu film. Çok beğendim.
3
1 year ago
Novella profile photo
Novella
Creatif bir iş olmuş. Komedisi komedi dramı dram. Ayrıca bir çok yönetmene selam durmuş yönetmenimiz. İşleyiş ve anlatım da fazlasıyla tatmin edici. Film alkışı hakediyor. İzle- izlettir.
3
1 year ago

Who liked Me and Earl and the Dying Girl

Who wishlisted Me and Earl and the Dying Girl

Shelves that Include Me and Earl and the Dying Girl

Interesting content shared about Me and Earl and the Dying Girl

^ Back to Top