Mechanic: Resurrection (2016) poster

Mechanic: Resurrection (2016)

Director
Country
USA
Blacklion 22 Ocak 2016 tarihinde ilk gösterimini İngiltere ve ABD’de yapacak olan Mekanik 2 filmi Dennis Gansel tarafından yönetilerek Philip Shelby ile Tony Mosher ikilisi tarafından yazılmıştır. Başrollerinde ise Hızlı ve Öfkeli 7 filminde kötü adam karakteri ile izlediğimiz Jason Statham ile birlikte güzel aktris Jessica Alba ve yılların unutulmaz usta oyuncusu Tommy Lee Jones yer alıyor. Aksiyon, Suç ve Gerilim tarzında bir yapım olarak ilk olarak 2011 yılında seyirci karşısına çıkan filmin ikincisi, ünlü aktör Statham sayesinde yine büyük bir hevesle izlenmesi bekleniyor. Alanında profesyonel ve fazlasıyla akıllı bir kiralık katil olarak bilinen Arthur Bishop’ın aksiyon ve gerilim dolu hikayesine kaldığı yerden devam ediyor...

MKAYA profile photo
MKAYA
klişe aksiyon filmiydi
0
19 days ago
Turkeywood profile photo
Turkeywood
suikast sahneleri çok iyidi planlamalar felan. filmin tamamında senaryo diger filmler gibi aksiyon coktu alba herzamanki gibi süperdi. İzleyin tavsiye ederim.
0
21 days ago
sisyphos77 profile photo
sisyphos77
maalesef izledim :( tek tesellim açıkhava sinemasında yıldızları seyredebiliyor olmak oldu.. komedi kategorisi, kesinlikle kötü bir komedi
0
1 month ago
ringhiogennaro profile photo
ringhiogennaro
çok kötü film. gerçekten çok kötü. tüm aksiyon filmleri klişelerini düşünün sonra hepsinin hızlandırıldığını düşünün. öyle bi film işte.
0
1 month ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Jason Statham ve Jessica Alba'ya aldanıp sinemada izlemeyin bu filmi. film her şeyiyle klişe, hikayesi kötü finali berbat.
0
2 months ago

Who liked Mechanic: Resurrection

Who wishlisted Mechanic: Resurrection

Shelves that Include Mechanic: Resurrection

Interesting content shared about Mechanic: Resurrection

^ Back to Top