Men of Honor (2000) poster

Men of Honor (2000)

Country
USA
Runtime
129 minutes
gkhn. Kentucky'li bir ailenin oğlu olan Carl Brashear, hayallerindeki hayatı bulmak amacıyla evinden ayrılmıştı. Evden ayrılırken babasının verdiği " Asla pes etme... En iyi ol. " öğüdünü hayat felsefesi olarak kabul etmişti. Yeniden yapılandırılan deniz kuvvetlerine katıldığında bunun " En iyi " olabilmek için önüne çıkan bir fırsat olduğunu düşünüyordu. Dalgıç Okulu Programına katılabilmek için iki yıl boyunca yüzlerce mektup yazdı, sonunda amacına ulaştı ama eğitimcisi Billy Sunday onu ekipte istemiyordu. Carl'ın her hareketini takip eden Sunday, onun bir açığını yakalamak için uğraşıyordu. Ama babasının sözleri kalbinde yer etmiş olan Carl'ı dalgıç olmaktan kimse alıkoyamayacaktı. Yıllar sonra bir yaralanma sonucunda Sunday ile yeniden karşılaşan Carl, sakatlanmış olması ve de ordu bürokrasisinin karşısında olması sebebiyle, dalgıçlığa devam edemeyecekti... Film, Carl Brashear'ın gerçek yaşam öyküsünden esinlenilerek çekilmiş.

starch profile photo
starch
Muhteşem bir biyografik film. De Niro harika. Irkçılık saçmalığının artık dünya üzerinden silinmesi temennisiyle; herkes izlesin, diyorum..
3
2 months ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Film çok güzel gerçekten. Yalnız ırkçılık sahnelerinde sinirden deliye döndüm. İnsan tüm bunların sadece 50 yıl önce yapıldığına inanamıyor.
2
8 months ago
firederik profile photo
firederik
izlemeden ölmeyin..
2
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
ONURLU BİR ADAM. onurlu bir film
1
2 years ago

Who liked Men of Honor

Who wishlisted Men of Honor

Shelves that Include Men of Honor

Interesting content shared about Men of Honor

^ Back to Top