Men, Women & Children (2014) poster

Men, Women & Children (2014)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
Blacklion Bir grup liseli genç ve ebeveynin, interneti, bir çok farklı şekilde ve oldukça yoğun kullanmasının, onların ilişkilerini, iletişimlerini, kişisel imajlarını ve aşk yaşamlarını nasıl da etkilediği ve değiştirdiği üzerine bir çalışma..

dyukselen profile photo
dyukselen
Artık bir parçamız haline gelen sanal gerçekliğin -ya da bu sayede yaratılan sanal algının- sıradan hayatlarını sürüp giden insanlar üzerindeki yıkıcı etkisini oldukça sade bir şekilde, farklı kişilerin perspektifinden anlatmış.
0
5 months ago
Shaman profile photo
Shaman
Bu filmi mutlaka izleyin izlettirin. İnternet bağımlılığının ne derece tehlikeli boyutlarda olduğunun ve hayatlarımıza nelere etki ettiğinin çarpıcı bir sunumu. Hiç sıkılmadım izlerken. Kesin izleyin, pişman olmazsınız.
3
5 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Hiç sıkılmadan izledim.. Günümüzdeki sanal gerçekliğin zamanın ilerlemesiyle aile ve çocuklar üzerinde etkisi kararında çok güzel anlatılmış. Hayata karşı kimileri uyum sağlayabilirken kimileride uyum sağlamaya zorlanıyor. Başkalarının ya da toplumun istenildiği şekilde yaşamaya mecbur bırakılıyor.. Çünkü insan bunun kendisi için en iyisi olduğunu düşünür. Her zaman ki gibi bencilce en iyi ve biricik olmayı ister.
3
1 year ago
drejtues profile photo
drejtues
Filmde bedenlerini yeni tanımaya başlayan gençlerin hikayesi, anne babaların kendi sorunları ve özellikle üzerine vurguda bulunmak istediğim; iyi bir ebeveyn olmanın ince ayarı hakkında oldukça ders verici bir filmdi.
Ne çok fazla müdahale, ne de çok az. Bunu tam kararını ayarlamak gerekiyor.
Tavsiye edilebilir bir film.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Herkesin beğeneceğini sanmıyorum fakat ben oldukça beğendim. Yrni nesil çocukları ve aileleri işleyen bir film. Gençlerden ziyade yaşı biraz daha geçkinler daha çok beğenir sanırım ve ya çocuk sahibi olanlar. Sıkılabilirsiniz ama ben güzel işlendiği kanaatindeyim ve sıkılmadan izledim pek heyecanlandırdığını da söyleyemeyeceğim ama güzeldi.
2
over 1 year ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Sacma saapan filmdi. Tüm kurguyu cinsellik üstüne kurmuşlar başka bişey yok .Sonu da yarım kalmış gibi hiç son gibi değildi. kesinlikle zaman kaybı izlemeyiiin
0
almost 2 years ago
hexagon profile photo
hexagon
Sıkılmadan izlediğim bir filmdi. Tavsiye ederim izleyin pişman olmazsınız..
3
almost 2 years ago

Who liked Men, Women & Children

Who wishlisted Men, Women & Children

Shelves that Include Men, Women & Children

Interesting content shared about Men, Women & Children

^ Back to Top