Minions (2015) poster

Minions (2015)

Director
Country
USA
Runtime
91 minutes
yazcsefa Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula'dan, Firavun'a, Napolyon'dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi birgün yok olmuştur. Hizmet edecek bir efendi bulamayınca Antartika'da kendi hallerinde yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960'lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika'ya doğru yola çıkar. Filmin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, senaristliğini Brian Lynch yaptı. Seslendirme kadrosunda ise Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Geoffrey Rush, Steve Carell gibi yıldız oyuncular var. Minyonlar'ın Türkçe seslendirmesini ise Beren Saat ve Kenan Doğulu yaptı.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Minionların varoluşudan Gru'ya ulaşana kadar geçen süredeki tarihini konu alan film. Eleştiriler olumsuz imdb puanı da iki filme göre düşükte olunca beklentim düşmüştü fakat bu filmi de yine büyük bir keyifle izledim çok eğlenceliydi.
4
9 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İzlerken yüzünüzde hep bir tebessüm olacak bir animasyon bence iyiydi eğlendirdi.
1
11 months ago
potakal profile photo
potakal
bannanaaaaağ
3
11 months ago
mels profile photo
mels
Ilk filmler kadar iyi olmasa da eğlenceli bir animasyondu. Boş zamanlarınızda izleyin derim. :)
2
12 months ago
xavalon profile photo
xavalon
ilk 2 filmin tadını vermedi.
0
1 year ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
En sevdiğim yan karakterler, ana karakterler haline gelince beklentilerimi karşılamadı. Kısa filmler halinde izlemek yada yan karakter olmaları onları daha cazip kılıyormuş. Ama eğlenceliler mi evet eğlenceliler.
5
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
eğlenceli güzel bir animasyondu , son sahneyse bir dewam filminin muhtemel olmadığınında sinyaliydi bence ..
0
1 year ago
zizel profile photo
zizel
aynen korktuğum gibiydi... İlk filmlerin beklentiyi yükselttiği ve yenisinin bunların gölgesinde kaldığı bir devam filmi. Ancak sonu tahmin edilebilir olsa da güzel bağlanmıştı.Boş zamanlar için aklınızda bulunsun derim.
0
1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
diğer 2 film kadar iyi değildi. çok fazla gönderme yapılmış. ama minions işte çok tatlılar :). Özellikle işkence ve gitar sahnesine çok güldüm. Genel itibariyle başarılı buldum tavsiye olunur.
1
1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Sinemada izlemeyin tavsiye etmiyorum ya da gece son seans filan olabilir. Çocuk gürültüsünden dolayı pek keyif alamadım izlerken. Animasyon olarak gayet hoş bir anlatı minyonlar zaten anatema ve hiçbirşey yapmasa da görüntüleri bile sevimli. :)
2
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Gerçekten çok eğlenceliydi ama yine de DEspicable Me nin gerisindeydi bence. Gru olamadan o kadar da güzel olmuyor yoksa Minionlar harikaydı ona bir şey diyemem. Benim favorim Stuart' tı.
2
1 year ago
justdoit profile photo
justdoit
komik ve eğlenceliydi eşşek kadar olmuş beni çokça güldürdü. ayrıca zekice yapılmış espiriler de vardı, yanında muhteşem ötesi soundtrackleri, oooo minyonları da unutmamak gerek ne şebek varlıklardı öyle iyiydi film iyiydi o ince espirileri kalbimde taht kurdu resmen. İzleyin izlettirin :))
0
over 1 year ago
Showtime profile photo
Showtime
Filmin yayınlanması asıl problem olan 3 - 1 - 2 olarak izlenirse bir mantığı olacak ; )
0
over 1 year ago
FragmanTV profile photo

Who liked Minions

Who wishlisted Minions

Shelves that Include Minions

Interesting content shared about Minions

^ Back to Top