Mirrors 2 (2010) poster

Mirrors 2 (2010)

Director
Country
USA
Runtime
86 minutes
dilaraoner Max Matheson, karısının araba kazasında ölmesiyle zor bir dönemden geçmeye başlar. Yaşadığı travma intihar eğilimine kadar gider. Babasının dükkanında gece bekçiliği yapan Max, tuhaf olaylarla karşılaşmaya başlar. İş arkadaşı da vahşice öldürülünce durum git gide karmaşıklaşır. ÜStelik Max, dükkanın vitrininde g,zemli bir genç kadının yansımasını görmeye başlar. Bu sırada Elizabeth Reigns de iki aydan uzun bir zamandır kayıp olan kız kardeşini aramaktadır. Tesadüfen karşılaşan Max ve Elizabeth yaşadıkları olayların birbiriyle bağlantılı olduğunu fark ederler.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmin çok çok altında. Zaten İlk filmi izlenebilir yapan Kiefer Sutherland'di. Onun eksikliğiyle 2. film çok düşük bir kalitede kalmış.
1
4 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max'in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır.
Alexander Aja'nın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherland'ın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.
0
over 2 years ago

Who liked Mirrors 2

Who wishlisted Mirrors 2

Shelves that Include Mirrors 2

Interesting content shared about Mirrors 2

^ Back to Top