Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) poster

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

Country
USA
Runtime
131 minutes
BurakAgacdan Ethan (Tom Cruise) ve ekibi bugüne kadarki en imkansız görevleri için hazırlar. Amaçları, son derece yetenekli oldukları kadar kendilerini IMF’yi yok etmeye de adamış olan, uluslararası dolandırıcılık organizasyonu Sendika’nın kökünü kazımak..

pembekelebek profile photo
pembekelebek
diğer seriler gibi, yine muhteşem yine efsane..
1
1 month ago
phoeniks profile photo
phoeniks
Klasik görevimiz tehlikeye göre biraz hafif kalmış önceki ile karşılaştırdığımda özellikle, yine de aksiyon bol izlerken sıkılmadım ben beğendim.
2
3 months ago
FairyTalee profile photo
FairyTalee
en iyisi kesinlike 4. sü. 4 ün yanında sönük kalmış ama yine de başarılı.
2
4 months ago
JhonCoffy profile photo
JhonCoffy
Aksiyon.. Yer yer espiriler bildiğiniz M.I işte Ethan Hunt da bildiğiniz gibi aksiyon peşinde ve başında başka bir bela ama bu bela hakklarında CIA de bile bilgi olmayan 'Sendika' adlı bir kuruluş film içerisinde bu kuruluşun nasıl oluştuğunu ve neden bu kadar gizli olduğunu öğreniyorsunuz zaten. Amaçları IMF yi yok etmek. CIA IMF nin başarısız veya büyük maddi zararlarla gerçekleştirdiği operasyonları göstererek IMF nin kapatılmasını sağladı zaten (En son Kremlin Sarayı nı yok etmişlerdi ) . Hunt desteksiz kendi başına Sendikayı yok etmeye çalışıyor yardım da alıyor aslında. Film gayet güzel bazı filmler buraya direk Türkçe dublaj geliyor ama bu film Tr alt yazılıydı ayrıca mutlu oldum ve ilk günü gittim ayrıca ailecek izlenebilecek bir film.
0
10 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Yine aksiyonun dibine vurmuşlar
1
11 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
çok uçmuşlar çook. tabii aksiyonda sınır yok
1
11 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Kadrosu güzel klasik ajan filmi Tom Cruise yine formda güzel bir aksiyon izlenilebilir.
0
12 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Simon Pegg her yerde kendini belli ediyor (canım ya !). Film gayet başarılı olmuş bence, aksiyonunuz geldiğinde izleyiniz.
0
1 year ago
starch profile photo
starch
Dizisini hiç kaçırmadan izlerdim. Filmlerin ilki hariç diğerlerini izlememiştim. Ve bunu çok beğendim. Diziyi ne kadar özlediğimi düşündüm.. Şimdiki nesil çok şanslı. 1080p diye birşey var.. :))
5
1 year ago
rezo1903 profile photo
rezo1903
Klasik, farklı bişeyşer denenebilirdi
0
1 year ago
BurakAgacdan profile photo
BurakAgacdan
Tom Cruise'dan yeni bir klasik. Diğer Görevimiz Tehlike filmlerini izlediyseniz ve onlardan hoşlandıysanız bunu da kesinlikle seveceksiniz. Ama aksiyon tutkunu değilseniz pek size hitap etmeyebilir. Çünkü şu ana kadar izlediğiniz tüm aksiyon filmlerinden daha çok aksiyon içeriyordur diyebilirim. Tom Cruise bu aksiyon sahnelerinin tamamının hakkını vermiş. Aksiyon sahnelerinin görüntülenmesi de gayet güzeldi ve kavga sahneleri daha iyi olabilirdi bence.

Filmde Rebecca Ferguson ve Alec Baldwin'in oyunculukları dışında diğer oyuncular, yani Görevimiz Tehlike kadrosunun oyunculukları ve uyumu yine süperdi. Filmde özellikle Simon Pegg'in oluşturduğu sempati havası gerçekten filmi daha bir izlenir hâle getirmiş. Filmde gerçekten sizi tebessüm ettirebilecek sahneler yer alıyor. Diğer yandan filmi takip edebilme açısından (film eğer altyazılıysa) altyazıyı sanırım iyi takip etmeniz gerekiyor. Yoksa filmde çok fazla anlaşılmaz bilgi olduğu fikrine kapılabilirsiniz. :)

Filmde beni gerçekten meraklandıran unsur filmin fragmanında ve tanıtımlarında çokca kullanılan uçak sahnesiydi. Fakat bu sahnenin filmde hikayede bağlantı kurma amacıyla değil de yalnızca filmin tanıtımı amaçlı çekilmiş bir sahne olduğu havasını hissedebilirsiniz. Fakat o sahnede kendi içerisinde başarılı bir sahne diyebilirim. Sahnenin çekimlerinde Tom Cruise'un gerçekten bir uçağın kenarında asılı olarak bu sahneyi çektiğini de hatırlayabilirsiniz. :)
Filmi ön yargıyla ve hata bulma amacıyla değil de zevk alma amacıyla izlerseniz hoş vakit geçirebilirsiniz. Tabi eleştirmenlik yapma amacınız varsa o başka.. :)
3
over 1 year ago
kabasakal profile photo
kabasakal
Meraklısına güzel bir film fakat bana sorarsanız derinliği olmayan ve izlendiginde insana birşey katmayan bir film olduğundan zamanınızı daha iyi filmlerde harcamanızı öneririm.
0
over 1 year ago
Poker profile photo
Poker
Şimdi 4'üncü filmden daha iyi bir şey bekliyordum. Şimdi onun kadar iyi değil ama film gene de iyi. Senaryosunda büyük sıkıntılar vardı. Anti IMF olayları güzel gibi görünsede havada kalmış. Bazen sahnelerin sıktığıda oluyor. Puanım 10/6,5
0
over 1 year ago
emptysideoftheglass profile photo
emptysideoftheglass
sistem güzellemeleri... cici olan imf (niye imf ismi seçilmiş?)... kaka olan sendika (neden sendika ismi seçilmiş?). aksiyon filmi penceresinden bakıldığında
önceki versiyonlarından çok da farkı olmayan vasat bir film.
1
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Tom Cruise ne kadar yaşlanmış :((( Feci bir aksiyon olmuş ya. Motor sahneleri özellikle. Beğendim. :D
0
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Film yokluğundan gittik seyrettik. kötü mü yaptık; hayır çok şahane bir kaç akrobatik hareket, güzel kadınlar ve egzotik mekanlar eşliğinde hızlı bir aksiyon... ancak artık insan şişirilmiş karakterlerle dolu cinsiyetci, lberal söylevlerden sıkılıyor. bond bile bournun etkisiyle bir değişim geçiriyor Cruise bildiğini okuyor...neyse yine iyi motor kullanıyor:)
3
over 1 year ago

Who liked Mission: Impossible - Rogue Nation

Who wishlisted Mission: Impossible - Rogue Nation

Shelves that Include Mission: Impossible - Rogue Nation

Interesting content shared about Mission: Impossible - Rogue Nation

^ Back to Top