Monster (2003) poster

Monster (2003)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
109 minutes
Noir Yabancilar tarafindan defalarca asagilanan, sevgi nedir bilmeyen Aileen otoyol fahisesi olarak tehlikeli bir dunyanin icinde yasam savasi vermektedir. Tam umutlarinin tukendigi bir anda onu normal yasama dondurecek saf Selby Wall (Christina Ricci) ile tanisir. Fakat kimse kendisini geceyarisi otoyolda bekleyen siddetten haberdar degildir.

Mervealucard profile photo
Mervealucard
Charlize in kesinlikle onlarca oscarı hak ettiği bir performans olmuş. Kendi kendime "O kadın şimdi o kadın mı? Nasıl yani?" dedim durdum. Zaten konusuna yorum yapmaya gerek yok ama anlatılış tarzı hoş olmuş. İzlemeye değer bir film.
5
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir film. Etkileyici bir konusu var ve bir seri katil olsa da Leen'i anlayabiliyor ve hak veriyorsunuz. Sorunlu olan şeylerin altında genelde başka göz ardı edilen sorunlar olduğunu gösteren başka bir örnek. Charlize Theron sadece o güzel yüzünün hatrına oyuncu olmadığını göstermiş ve harika bir performans sergilemiş. Zaten kendisini çok beğenirim ve bir kez daha hayran kaldım. 9/10
8
7 months ago
EntelKarinca profile photo
EntelKarinca
Şahane film. Charlize Theron oyunculuk dersi vermiş adeta. Kesinlikle izlenmeli.
2
9 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Zaten oscarıda aldı ama mükemmel oyunculuk yine de söyliym. Senaryo gerçekten alıntı olduğu için konudan çok birşey beklmeyein. Tatlı ve hoş bir film.
0
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
Charlize Theron dan oscarlık performans .. cani çok iyi film
3
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
1989-1990 yılları arasında çok sayıda insanı öldürerek, dünyanın ilk kadın seri katili olarak ünlenen Aileen Wuornos'un gerçek hikayesi.Yakalandıktan sonra, 1992'de 7 kişiyi öldürmekten suçlu bulunan Wuornos'un öyküsü ABD ve dünya kamuoyunu epey meşgul etmişti. Aynı zamanda bir lezbiyen de olan ve hayat kadınlığı yapan Wuornos, kurbanlarını ilişkiye girdiği insanlar arasından seçiyordu. Dehşet verici kadın katilin kurbanlarını ormana götürüp sakladığı ortaya çıkmış, ancak benzer şekilde öldürdüğünden şüphe duyulan 2 kişinin daha cesedi bulunamamıştı. Wuornos'un eski kadın aşığı mahkemede aleyhine tanıktık etmiş; avukatının sanığın çocukluğunda maruz kaldığı kötü muamele ve tacizi hafifletici neden olarak öne sürmesi jüriyi ikna etmemiş ve 2003'te gerçekleşen idamına karar verilmişti.
0
over 2 years ago

Who liked Monster

Who wishlisted Monster

Shelves that Include Monster

Interesting content shared about Monster

^ Back to Top