Mr. Brooks (2007) poster

Mr. Brooks (2007)

Director
Country
USA
Runtime
120 minutes
Blacklion Bay Brooks (Kevin Costner) karısı (Marg Helgenberger) ve kızıyla (Danielle Panabaker) birlikte oldukça normal biridir. Olağan aldatıcı görünüm altında gömülü olan yine de karanlık bir sırrı barındıran bir insanın duygusal olarak işkence gören ruhudur. Bay Brooks'un çapraşık değişken benliği Marshall (William Hurt) cinayeti ve kargaşayı sever ve Bay Brooks'u kötü işlere sevk eder. Bay Brooks ne kadar çok disiplin içinde kalmaya karar verip, kötü dürtülere karşı mücadele ederse etsin, Marshall'ın etkisine karşı koyamaz ve seri bir katil olarak ikinci bir yaşam sürer. Onun bu saldırıları kendini işine ve suçluları yakalamaya adamış olan sert kadın dedektif Atwood'un (Demi Moore) dikkatini çeker. Brooks'un zekası yine de Atwood'un saygısını kazanır ve sonunda ikisinin arasında garip simbiyotik bir ilişkinin başlamasına neden olur.

melihkk1 profile photo
melihkk1
Eh ne diyim yani. İdare ederdi. Ortalamanın bi tık altı. Önce filmin gereksiz bir uzunluğu var. Yani böyle bir konu için 2 saat fazla. Sekansları aşırı çoğaltmışlar. Genelde katil - kurban filmlerinde giriş, gelişme ve sonuç seyirciye ayrıntılı olarak gösterilir. Ama bunda daha çok psikolojik altyapı ön planda. O yüzden de polisiyeden çok sade gerilim filmi denebilir. Oyunculuk iyi. Kevin Costner sever zaten süzüle süzüle oynamayı. Üstüne birşey koymadan monoton oynamış. Demi Moore( asi bakışlım, derbeder sevdalım ) ise gene ve gene hırçın kız edasıyla oynamış rolünü. Sonuç olarak izlendikten sonra seyirciye hiçbir şey katmayan filmler içindedir benim için.
1
3 days ago
Sefa profile photo
Sefa
Asla ertelemeyin. Uzun zamandır bu kadar etkileyici bir film izlememiştim. Konu , oyunculuklar , işleniş her şey dört dörtlük muhteşem bir film herkese şiddetle tavsiye.
0
9 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Suç flmi olarak güzel bir filmdi. Çok ahım şahım bir şey beklemeyin ama ortalamanın üzerinde ve kesinlikle kötü değil.
4
over 1 year ago
Neclaa profile photo
Neclaa
Catherine Tramel' i tut dexter' a yapıştır. Ölümle ilgili bu denli gizemli ve düşündürücü filmler zaman geçse de ilgi çekmeye devam ediyor. Heyecan ve aksiyon yüklü sahneleri sevenler için film biraz yavan olabilir ama genel düşünce ve işleyiş oldukça iyi. Tavsiye ederim.
0
almost 2 years ago
starch profile photo
starch
Kıyıda köşede kalmasın. İzlemeyenler izlesin lütfen. Konu da, oyuncular da, kurgu da iyidir..
2
2 years ago

Who liked Mr. Brooks

Who wishlisted Mr. Brooks

Shelves that Include Mr. Brooks

Interesting content shared about Mr. Brooks

^ Back to Top