Mr. Right (2015) poster

Mr. Right (2015)

Director
Runtime
90 minutes
Mrs.Garfield Ölümcül bir kusuru, kendince bir adalet ve mizah anlayışı olan mükemmel bir erkeğe aşık olan bir kız onun bir tetikçi olduğunu ve kendisini kiralamak isteyenlerden kaçtığını çok geçmeden anlar.hisler duygular gerçekler karmakarışık düşünceler ve tatlı komik aksiyon sahneleri sizi bekliyor. iyi seyirler :)

Winchester00 profile photo
Winchester00
Çok salak bir filmdi cidden ama inanılmaz hoşuma gitti bi kaç yerde baya güldüm. Daha iyi çekilse bence olumlu dönüt alırmış ama izlenebilir bir film. Bu tip filmleri hep sevmişimdir zaten. :)
0
2 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Gerçektende eğlenceli ve keyifli bir filmdi. Hele bir de Anna Kendrick ise.. Sam Rockwell ile müthiş güzel ikili olmuş. Belki devamı gelebilir.
1
3 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Romantik komedi olarak en iyi ve en eğlenceli yapımların başında geliyor. Aksiyon sahnelerinde ki ritim sizi filme adapte ediyor. Bence Anna Kendrick ilk defa bu kadar cana yakın oynamış. Oldukça rolü benimsemiş ve iyi de iş çıkarmış. Sam Rockwell zaten sempatiklik ve psikopatıkta en üst seviyede olduğu için role cuk diye oturmuş. Tim Roth ise gene çekmiş siyah takımı gelmiş. Rolü ufak ama varlığı bile filme bi statü katıyor.
1
4 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Bayağı eğlenceli ben beğendim... Keyifli başroller gayet uyumlu ayrıca konu da gereğinden fazla sündürülmemiş.
1
6 months ago
ImpLosioN profile photo
ImpLosioN
Eğlenceli komikti, göz büyüme ise mm enfes :)
0
7 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
bazı filmlerin ımdb puanına bakmadan izlemeniz lazım bu da o filmerden biri mutlaka izleyin eğlenmek için izleyin
0
7 months ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
bence cok eglenceli komik çerezlik bir film izlediğinize ğişman olmazsınız. kendince tatlı bir mizaha sahip francisi izlerken eğleneceksiniz. ohh! francis ismini sevmiyordu -ı_ı
0
8 months ago

Who liked Mr. Right

Who wishlisted Mr. Right

Shelves that Include Mr. Right

Interesting content shared about Mr. Right

^ Back to Top