Mulholland Dr. (2001) poster

Mulholland Dr. (2001)

Director
Country
France
Runtime
147 minutes
Blacklion Betty Elms, en büyük hayali Hollywood'da ünlü bir aktrist olmak olan bir kadındır. Bunun için Hollywood'a doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Burada kendi hayatında mükemmel bir noktaya ulaşmış olan bir kadınla tanışır ve onun başarılarına hayran kalır. O kadın da Betty'den hoşlanmaya başlar ve aralarında gizemli ve oldukça erotik bir ilişki başlar. Mulholland kavşağında bir trafik kazası gerçekleşir. Bilinç ve bilinçaltı birbirlerine karışırlar. Bütün bu hayatlar, birbirlerine gireceklerdir.

mrtks89 profile photo
mrtks89
Muhteşem bir film. ''Mindfuck'' severleri fazlasıyla tatmin edecektir :)
0
30 days ago
burcst profile photo
burcst
Bu filmi izlemek,tek bir adamın zihninden geçen her şeyi birbiri ardına okumaya çalışmaya benziyor.Bilinçaltı ve bilinç öğelerini birbirine karıştırarak bir hikaye yaratma düşüncesi ve konu çok güzel ama anlaşılmaması hedeflenen kısım fazla uzatılmış sanki,öyle ki ancak son 30 dakikada taşlar yerine oturuyor.Filmin süresine göre bu süre çok kısa,çözülme kısmına daha fazla zaman ayrılsa daha keyifli olurdu.Ama minik minik parçaların bilinçaltı çöplüğünde ne hallere bürünebileceğini göstermesi açısından başarılı bir yapım.
3
4 months ago
yasingulez profile photo
yasingulez
izlemeyin.
0
5 months ago
slymndgn profile photo
slymndgn
Filmi bekletiyodum bir suredir yeni izledim ilk izleyince zorlandim ikinci izleyisimde hersey yerine oturdu son zamanlarda bu kadar etklenmemistim gercekten tesekkurler David Lynch..
siddetle tavsiye ediyorum :)
4
10 months ago
digigirl profile photo
digigirl
1 kez izlemenin yetmeyeceği film (üstünüze alınmayın zekanızla ilgili değil bu David'in oyununa hoşgeldiniz,size bu filmi en az 3 kez izletmeye yemin etmiş ) Evet zihni çalıştıran,yoran,zorlayan filmleri seven beri gelsin.Ortası yok " ya seversin ya nefret edersin" tarzı filmlerden.10/10
1
1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
mulhollanddan çıkmak nasip olmasınki anlamadım :)
0
almost 2 years ago
windmark profile photo
windmark
henüz filmi tam olarak kavrayabilmiş birilerini bulamadığım,internette birden fazla açıklaması bulunan bu film gerçekten etkileyici
0
over 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Gerçek ve rüyanın içiçe olduğu bir film.Sizi zorlamayacak, anlaşılır filmler izlemek istiyorsanız cok yanlıs yerdesiniz. David lynch'den uzak durun derim:) ama bana göre harika bir filmdir bunun yanında Naomi watts'ın izlediğim en iyi performansıydı.
3
over 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Kayıp Otobanda yeterince zihniniz bulanmadıysa alın bi de bunu izleyin.
1
over 2 years ago
muratobayco profile photo
muratobayco
saçma film deyip filme çamur atmadan önce izledikten sonra şu yazıyı okuyunda, yorumlarınızı ondan sonra alalım http://blog.milliyet.com.tr/mulholland-cikmazi-nin-sirri-cozuldu-/Blog/?BlogNo=363322
2
over 2 years ago
muratobayco profile photo
muratobayco
hanımlar beyler benim bir numaralı filmim
0
over 2 years ago
ekvatorcizgisi profile photo
ekvatorcizgisi
bence bu filmi david lynch de anlamamıştır
1
over 2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Tipik David Lynch filmi, fakat izleyicinin kafasını haddinden fazka karıştırdığını kendide izlerken anlamıştır herhalde anlayabilmek için sardıra sardıra bir kaç kere daha izlemek gerekiyor :)
1
over 2 years ago

Who liked Mulholland Dr.

Who wishlisted Mulholland Dr.

Shelves that Include Mulholland Dr.

Interesting content shared about Mulholland Dr.

^ Back to Top