My Sassy Girl (2008) poster

My Sassy Girl (2008)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes
gkhn. Film Charlie Bello'nun ilk ve son kez aşık olmasını anlatır. Sakin ve sevimli bir genç olan Charlie'nin hayatına eğlenceli ve çılgın Jordan girer. Jordan renkli olduğu kadar ruhsal olarak da dengesiz biridir. Charlie ise her geçen gün Jordan'a daha fazla aşık olmaktadır.

gkhn. profile photo
gkhn.
Sanırım aşkın zamansızlığını,çaresizliğini,bencilliğini ve aşkın tamamen kader işi olduğunu en iyi anlatan filmlerden biri olmuş... Birazda kadınların bencilliğini gözler önüne sermiş ve buna rağmen erkeklerin aşka daha sadık olduğu, daha sıkı sarıldığı ve mutluluk için nasıl ödünler verebileceğini anlatmış... Jordan her erkeğin uzak durmak istediği ama aslında aşık olmak için can attığı bir karakter. Bilmiyorum çoğu erkek belki buna karşı çıkar ama eminim içten içe böyle birini ister :)) Filmin en güzel yanı insanın sıkılmasına fırsat vermemesi bunu yaparken konuya sadık kalıp diğer romantik filmler gibi konuyu uzatma pahasına saçmalıklara yer vermemesi. Her anını dolu dolu izliyorsunuz filmin ki bu çok önemli.. Bunun dışında - karşı olmamakla birlikte - filmde cinselliğin hiç ön planda tutulmaması tamamenj duygular üzerine yapılmış olması da çok büyük bir artı film için.. Film bittiğinde yüzünüzde oluşması muhtemel tebessüm paha biçilmez... Filmi uzun zamandır erteliyordum ve ne kadar büyük bir hata yaptığımı anlamış oldum. Bu nedenle filmi erteleyen ya da izlememiş arkadaşlarım için vakit kaybetmemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.. Kesinlikle türünün en iyi örneklerinden biri
0
2 years ago
desalmado89 profile photo
desalmado89
love korean version
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
orjinali 2001 yılı kore yapımı arkadaşın dediği gibi .. film diğer filmin yanında sönük kalıyor . orjinal hali çok daha güzel .
0
over 2 years ago
sirin profile photo
sirin
Bu filmin orijinali Güney Kore'ye ait olan bir yapımdır.Ve kesinlikle Güney Kore yapımı olan filmi izleyiniz!!
4
over 2 years ago

Who liked My Sassy Girl

Who wishlisted My Sassy Girl

Shelves that Include My Sassy Girl

Interesting content shared about My Sassy Girl

^ Back to Top