Nae-ga sal-in-beom-i-da (Confession of Murder) (2012) poster

Nae-ga sal-in-beom-i-da (2012)
(Confession of Murder)

Director
Country
South Korea
Runtime
119 minutes
Noir Isledigi cinayetlerin dava sureleri sona erince, Lee Du-seok tum cinayetleri detayli bir sekilde anlattigi otobiyografisini yayinlar. 15 yil once Lee’nin isledigi cinayetleri arastiran Detektif Choi arastirmasina yeniden baslar ve kizi Lee tarafindan oldurulen Han Ji-soo ise intikam planlari yapar. Bu sirada, baska bir katil daha ortaya cikar ve gercek katilin Lee olup olmadigina dair supheler dogmasina neden olur. Burada onemli olan hikayenin gercekle nasil oynadigi ve karakterler arasindaki karmasik iliskilerin nasil tanimlandigidir.

yasingulez profile photo
yasingulez
senaryo güzel ama müzikler rezalet, ürün güzel ama sunamıyor adamlar, 2012 yapımı film ama 80lerin teknolojisi ile çekilmiş gibi. 2 partı izleyemedim bunaldım kapattım.
0
1 month ago
Agarta profile photo
Agarta
Az bilinen harika filmlerden
0
9 months ago
lollytop profile photo
lollytop
ben hayatımda böyle film daha seyretmedim. çok etkileyici bir senaryosu var. izlerken nefesiniz kesilecek. bir fikir oluşuyor ya hani filmi izlerken belirsizlik gibi ama ucundan çakıyorsunuz bu filmde öyle bir şey olmayacak. öyle düşündüğünüzde film sizi ters köşeye yatıracak. bir çok ünlü amerikan filminin yanında tırıs kalacağı bir senaryosu var bana kalırsa. zekice, bol aksiyonlu bir film. mutlaka ama mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız.
0
over 1 year ago

Who liked Nae-ga sal-in-beom-i-da

Who wishlisted Nae-ga sal-in-beom-i-da

Shelves that Include Nae-ga sal-in-beom-i-da

Interesting content shared about Nae-ga sal-in-beom-i-da

^ Back to Top