Nanny McPhee (2005) poster

Nanny McPhee (2005)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
FanFilmFon Birbirinden yaramaz yedi çocuğu olan Bay Brown eşini bir sene önce kaybetmiştir ve afacanlarla yalnız kalmıştır. Türlü yaramazlıkları ile babalarını çileden çıkaran bu çocuklara göz kulak olacak bir dadı bulmak nerdeyse imkansızdır. Maddi olarak da sıkıntı içinde olan Bay Brown’a ancak bir mucize gereklidir. Üstelik çocuklarına bakabilmek için para yardımı aldığı hala bayan Adelaide da yakın bir zamanda evlenmesini şart koşmuştur. Aksi takdirde biriken borçlarını en sert yoldan ödetmeye kararlıdır. Çaresiz Bay Brown kapıdan sihirli bir dadının geleceği günü beklemekten başka bir şey yapamaz.Çocukların evi savaş alanına çevirdiği gecelerden birinde kutsal kurtarıcı dadı McPhee tam zamanında yetişir.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Listemde olmadığı halde Altın Kızlar'a eşlik etmek için (^_^) izledim. Açıkçası iyi ki izlemişim. Filmdeki hikaye gerçekten çok samimiydi. Oyunculuklar da bir o kadar eğlenceliydi. Haliyle ortaya seyir zevki yüksek sıcak bir film çıkmış.
7
2 months ago
Vervain profile photo
Vervain
Masalsı, rahatlatıcı ve de ders verici.
Emma Thompson ve çocuk oyuncular filme ruh katmışlar. Angela Lansbury gibi usta bir oyuncuyu görmek sürpriz oldu :) Colin Firth için diyecek birşeyim yok, hiç konuşmasa , köşede otursa bile zevkle izlerim. Canınızın sıkıldığı bir anda izlerseniz bittiğinde hissedeceğiniz huzur bir harika olacaktır. İyi seyirler...
5
3 months ago
burcst profile photo
burcst
Taptatlı bir peri masalı,sihir abartılmamış,çocuklar birbirinden şirin ve karakteristik.Ayrıca Emma Thompson ve Colin Firth farkı hissediliyor.İçim açıldı,çok sevdim.Bu türün en iyilerinden diyebilirim.
5
3 months ago
starch profile photo
starch
Filmde renkler çok cesurca kullanılmış.
5
3 months ago
FanFilmFon profile photo
FanFilmFon
Çocuklarla izlenebilecek eğlenceli, tatlı bir film.
1
over 2 years ago

Who liked Nanny McPhee

Who wishlisted Nanny McPhee

Shelves that Include Nanny McPhee

Interesting content shared about Nanny McPhee

^ Back to Top