Nanny McPhee and the Big Bang (Nanny McPhee Returns) (2010) poster

Nanny McPhee and the Big Bang (2010)
(Nanny McPhee Returns)

Director
Country
UK
Runtime
109 minutes
PaRaNoYa7 Zaman boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaşa gitmesinden sonra aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan genç anne Bayan Green'n (Maggie Gyllenhaal) kapısında belirir. Bayan Green'n çocuklarının başının dertte olduğunu fark eder. Eve yerleşen, hiç de ayrılmaya niyeti olmayan küstah ve iğrenç iki kuzene karşı mücadele vermektedirler. Uçan motosikletlerle heykellerin, ağaçlara tırmanabilen bir domuz yavrusunun ve en olmadık anlarda ortaya çıkan yavru bir filin yardımıyla harekete geçen Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için büyülü güçlerini kullanacaktır.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmdeki o samimiyeti ne hikayelerde ne de oyunculuklarda bulamadım ben. Bu arada özette bahsedilen ama bizim filmde göremediğimiz yavru fil hastalanarak vefat ettiğinden filmde yer almamış.
0
2 months ago
starch profile photo
starch
İlki kadar güzeldi. Favorim. macun yiyen karga..
3
3 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
2006 yılında gösterime giren aile komedisi “Nanny McPhee”nin devamı niteliğindeki filmin konusu kısaca şöyle :
Zaman boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaşa gitmesinden sonra aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan genç anne Bayan Green’in (Maggie Gyllenhaal) kapısında belirir. Bayan Green’in çocuklarının başının dertte olduğunu fark eder. Eve yerleşen, hiç de ayrılmaya niyeti olmayan küstah ve iğrenç iki kuzene karşı mücadele vermektedirler. Uçan motosikletlerle heykellerin, ağaçlara tırmanabilen bir domuz yavrusunun ve en olmadık anlarda ortaya çıkan yavru bir filin yardımıyla harekete geçen Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için büyülü güçlerini kullanacaktır.
0
over 2 years ago

Who liked Nanny McPhee and the Big Bang

Who wishlisted Nanny McPhee and the Big Bang

Shelves that Include Nanny McPhee and the Big Bang

Interesting content shared about Nanny McPhee and the Big Bang

^ Back to Top