National Security (2003) poster

National Security (2003)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
88 minutes
GoodDaySunShine Polis olmaya çalışan Earl, eğitimde yaptığı bir hatadan dolayı akademiden atılır. Bu arada anahtarlarını içerde unuttuğu arabasına girmeye çalışırken, arabayı çalmaya çalıştığını sanan Hank adlı bir polis tarafından yakalanır. Yakalanma esnasında, alerjisi olan Earl'i arı sokar ve yüzü dayak yemiş gibi şişer. Olayı ters bir açıdan çeken güvenlik kamerası, arıyı öldürmeye çalışan Hank'i sanki Earl'e dayak atar gibi göstermektedir. Bu yanlış anlama sonucu, Hank haksız yere polislikten atılır. 6 ay hapse gönderilir. Dışarı çıktıktan sonra güvenlik görevlisi olarak işe girer. Fakat Earl'ün de aynı yerde çalışmakta olduğunu görünce işler karışır.

Sefa profile photo
Sefa
Siyahi dostumuz Martin Lawrence siyahiliği ve ırkçılığı eğlenceli bir hale getirip kullanan komedyenelerden. Yine çok eğlenceliydi. Film boyunca en çok güldüğüm kelime "Bunu yapabilirim ama siyahi olduğum için değil" :) gülmek isteyenlere tavsiyemdir.
0
5 months ago
nihall profile photo
nihall
Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için mükemmel bir film. Yoksa zenci olduğu için mi izlemeyi geciktiriyorsunuz hala? :))(filmde bu diyaloğa çokça şahit olacaksınız)
3
over 1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Beklentisiz bir şekilde tamamen Martin Lawrence için izlediğim bir film (tabi güzelliğine şüphem yoktu orası ayrı) Klasik bir polisiye filmi ama komedisi diyalogları. Zenci beyaz atışmaları izlenmeye değer :)
1
over 1 year ago
suleseviinc profile photo
suleseviinc
"dostum vuruldum. beyaz bir ışık görüyorum. lanet olsun dostum ışık bile beyaz."
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Tekrar tekrar izlediğim ve çok güldüğüm harika bir Martin Lawrence komedisi.
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Polis olmaya çalışan Earl, eğitimde yaptığı bir hatadan dolayı akademiden atılır. Bu arada anahtarlarını içerde unuttuğu arabasına girmeye çalışırken, arabayı çalmaya çalıştığını sanan Hank adlı bir polis tarafından yakalanır.
Yakalanma esnasında, alerjisi olan Earl'i arı sokar ve yüzü dayak yemiş gibi şişer. Olayı ters bir açıdan çeken güvenlik kamerası, arıyı öldürmeye çalışan Hank'i sanki Earl'e dayak atar gibi göstermektedir.
Bu yanlış anlama sonucu, Hank haksız yere polislikten atılır. 6 ay hapse gönderilir. Dışarı çıktıktan sonra güvenlik görevlisi olarak işe girer. Fakat Earl'ün de aynı yerde çalışmakta olduğunu görünce işler karışır.
0
over 2 years ago

Who liked National Security

Who wishlisted National Security

Shelves that Include National Security

Interesting content shared about National Security

^ Back to Top