New Nightmare (1994) poster

New Nightmare (1994)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
112 minutes
Ricky.McFloyd Yazar – yönetmen Wes Craven (Scream), Elm Sokağı’nın en karanlık gölgelerine, “zekice, esprili, ve yıllardır yaratılmış en sıradışı kahramanla” geri dönüyor! (Rolling Stone) Ödüllü Elm Sokağı serisi, başrollerinde yine yıldız oyuncular Robert Englund, Heather Langenkamp ve John Saxon’ın yer aldığı; gerçek dünyaya adım atmasıyla vahşetin tadına varan Freddy’nin yeni hikayesi ile devam ediyor! Fakat Freddy’nin hayranlarının endişelenmesine gerek yok, bu ne de olsa sadece bir film...yoksa öyle değil mi?

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Filmin senaryosunun dayandığı fikir aslında yönetmenin yıllardır kafasında olan bir fikirdi.Lakin başroldeki hanım kızımız bana da çok itici geldiğinden filmi vasat bulmasamda ortalama bir devam filmi olmuş.
1
5 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Wes Craven farklı ve yaratıcı fikriyle sonsuz saygıyı hak ediyor. Fikir güzel tamam ama ben ciddi Freddy' yi pek sevemedim o eğlenceli matrak sempatik Freddy' yi maalesef göremedik bu filmde. Bir de başroldeki Heather Langenkamp' a hala ısınamadım çok itici bir karakter. Bu sefer bu da yetmiyormuş gibi bi tane çocuk getirmişler saçma sapan abartı mimikleri beni sinir etti ve filmin etkisinden tamamen uzaklaştırdı. Tamam çocuk falan ama biz ne çocuk aktörler gördük ağzıızı açık bırakan. Kısacası etkileyicilikten ve eğlendiricilikten uzak fakat oldukça yaratıcı ve farklı bir film var karşımızda.
0
1 year ago

Who liked New Nightmare

Who wishlisted New Nightmare

Shelves that Include New Nightmare

Interesting content shared about New Nightmare

^ Back to Top