Ngo si seoi (Jackie Chan's Who Am I?) (1998) poster

Ngo si seoi (1998)
(Jackie Chan's Who Am I?)

Director
Country
Hong Kong
Runtime
108 minutes
Ricky.McFloyd Chan, tüm meslektaşlarının öldüğü bir helikopter kazası tuzağından belleğini yitirmiş olarak çıkan bir ajandır. Olup biteni anlamakta güçlük çekmektedir. Uyandığında kendisini bile hatırlamamaktadır. Afrikada uyanan bu adama Afrikadakiler Adın ne? diye sorunda o da Kimim Ben? diye yanıt verince insanlar ona Kimim Ben demeye başlar. Afrikadan sonra Hollandaya gelen bu adam, bir süre sonra kendisinin büyük bir tuzak içinde olduğunu anlar. Ve şimdi bir sürü insanın ölümüne neden olan bir kaset için savaşacaktır.

Sefa profile photo
Sefa
Kanal 7'nin vazgeçilmez filmi :) Yine Jackie Chan'den harika bir aksiyon ve komedi filmi. Kamera arkası görüntüleri ise yine çok güldürdü bu adam çok cesur dostum :)
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Jackie Chan'in en iyi filmlerinden birisi. Daha global filmler çekmeye başladığı dönemde bu sefer yolu Afrika'ya düşüyor. Yine kendisini öldürmek için epey bir uğraşmış. Yaptığı insanüstü hareketleri o kadar sıradan gösteriyorki izlerken aslında yapılabilir diyosunuz. Ama filmin sonunda kamera arkası görüntülerini görünce Jackie'nin nasıl bir manyak olduğu daha iyi anlaşılıyor. :) 90lar gençliği mutlaka tvde denk gelmiştir ama hala izlemek çok keyifli.
3
7 months ago
filmbilir profile photo
filmbilir
jackie nin muhteşem filimlerinden biri.
1
almost 2 years ago

Who liked Ngo si seoi

Who wishlisted Ngo si seoi

Shelves that Include Ngo si seoi

Interesting content shared about Ngo si seoi

^ Back to Top