Notting Hill (1999) poster

Notting Hill (1999)

Director
Country
UK
Runtime
124 minutes
Sezgii Anna Scott, bütün dünyaca tanınan ünlü bir aktördür. O dünya film yıldızlarının en çok tanınanıdır. Magazin dergilerinde hep onu kapaklarda yayınlıyorlardır ve bu yüzdende ondan herkesin haberi oluyordur. William ise bir kitapçı çalıştıran biridir ve işleride bu ara pek iyi değildir. Onun kötü bir de ev arkadaşı vardır ve aşk konusunda da oldukça kötüdür. Notting Hill'de onlar karşılaşacak Anna ve William en son düşündüğü şeyde aşk olacaktır.

Selocan profile photo
Selocan
Duygularımda iniş ve çıkışlar yaşadığım bir film oldu. Genel olarak yüzümde bir gülümsemeyle izledim ama bazı sahneler var ki kahkaha atmamak için tutamadım kendimi. Ben Julia Roberts'i seviyorum ve hangi filmde oynasa o filmi sevmem için bir sebep yaratıyor. Hugh Grant'a gelince mimiklerinin tatlılığı diyorum ve susuyorum :)
2
1 month ago
Bhrpst profile photo
Bhrpst
maalesef sürreal! bir hikaye ve sürreal düzeyde tatlı bir film. bu kadar etkileyici bir film olduğunu tahmin etmiyordum,altından çok mayhoş duygular çıktı :) julia roberts her seferinde kendine hayran bırakıyor ama burada hikaye daha çok hugh grant odaklıydı bence ve başından sonuna takındığı o şaşkın ifadeyi çok sevdim. her ikisi de, yan karakterler de hikaye de çok tatlıydı. julia roberts'ın geç kaldıklarımdan olmuş,ertelemeden izleyin derim. iyi seyirler şimdiden.
3
6 months ago
Agarta profile photo
Agarta
yılların eskitemediği filmlerden
3
11 months ago
muratalkas profile photo
muratalkas
Yıllar geçsedee unutamam bu filmi...
0
11 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Julia Roberts'i hiç sevmiyorum ya. Yavan geliyor. Çok övüldü film merak ettim, klasik geldi. Birkaç tatliş sahnesini çok sevdim :D
3
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Canım filmim,sana bi yorum yazmak şart :) ne zaman güzel birşeyler görüp hissetmek istesem bu filmi izlerim çünkü,Julia Roberts'ın en güzel hali,Hugh Grant'in o muhteşem ingiliz aksanı,o sıradan ama doğal diyaloglar,dostlar,aşklar meşkler,güzel olan her şey bu filmde..
4
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Biraz komik, biraz hüzünlü hoş bir aşk hikayesiydi. Absürd yan karakterler de oldukça güzeldi :) 7/10
2
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bilmiyorum bana biraz fazla sıradan ve biraz sıkıcı geldi. Bu tarz romantik filmler sanırım pek bana göre değil ben biraz daha içinde orijinallik ve gizem bulunan romantik filmleri tercih ederim. Ama filmde güldüğüm ve beğendiğim güzel saheler vardı beklenti yüksek olmadığı sürece beğenilebilir bence. Rhys Ifans çok iyiydi. Belki burcst biraz kızacak ama açıkçası Julia Roberts' ı hiç sevmem ben tamam kendini kanıtlamış başarılı bir oyuncu ama ban her zaman uzak ve biraz şımarık gelmiştir :D Bu filmde de oldukça gıcık oldum.
1
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
MÜTHİŞ DUYGUSAL BİR HİKAYE Hem Julia Roberts hem Hugh Grant harika oynamış. Özgün bir senaryoyu kaliteli bir şekilde işlemişler. Yani sıradan bir zengin kız fakir oğlan hikayesi değil.
1
over 1 year ago
eergil profile photo
eergil
defalarca izlediğim, tek romantik-komedi.
1
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
o muhteşem güzelliğin zirveye ulaştığı .. harika film .. ve herkes bunu bir kez de olsa diler sanırım :) ama o kadınlara sahip olanlar bir kitapçı değil hep çok fazla paraları olan adamlar olur ..
2
2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Julia Roberts'ın bilinen yıldız halinin altında ne gibi hisler yattığını da anlatan, o çok sevilen yıldızların da birer insandan fazla bir şey olmadığının altını çizen son derece keyfili ve komik bir film. Rhys Ifans'ın karakterini unutabilene aşkolsun
1
over 2 years ago

Who liked Notting Hill

Who wishlisted Notting Hill

Shelves that Include Notting Hill

Interesting content shared about Notting Hill

^ Back to Top