Now You See Me 2 (2016) poster

Now You See Me 2 (2016)

Director
Country
USA
Runtime
129 minutes
Ovuzo Hemen herkesi büyüleyen Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçen ekip bu sefer yine imkansız gibi görünen bir gösteri ile geri dönme hazırlığında. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case’i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un da yardımını almışlardır fakat Rhodes'un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper.

Turkeywood profile photo
Turkeywood
ilk filmini begenenler bunuda begencektir. bazı yerler yavastı ama güzel!!!
0
7 days ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
merakla 3ü bekliyorum :)
0
19 days ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmdeki ekibin yeni bayan üyesi Lizzy Caplan'ın karakteri daha soğuk bir karakter olarak yer alsaymış daha güzel olurmuş. Bu haliyle pek ısınamadım ama yine de devam filmi olarak başarılı bir film. İlkinde o su gibi akıp giden atmosfer yerine bu filmde daha dolambaçlı bir yol seçmişler.
3
28 days ago
heheka profile photo
heheka
Benim için hayal kırıklığı bi film oldu.Sihirbazlık numarasından çok görsel şova dönmüş. ilk filmde gösterilen dylan ve babasının olduğu sahneyi tamamen unutmuş olmalılarki flashbackte aynı karakterleri kullanma zahmetine bile girmemişler :D filmi ayrıntılara takılmadan mantık hatalarını görmezden gelerek izlerseniz keyif alabilirsiniz çünkü gerçekten çok güzel bi oyuncu kadrosu var, ama ne yazıkki kurgu bakımından vasat
0
28 days ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Olmamış.
0
30 days ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Bu seriyi seviyorum... İkinci filmde de tempo düşmedi yine aynı güzellikte bir film olmuş... ben daha fazla film istiyorum bu seriden :)
11
1 month ago
mels profile photo
mels
Evet filmi çok beğendim. Ancak ilk filmi kadar kaliteli değil. Tahmin edilebiliritesi ilk filmden çok çok yüksek ve "wow!" dedirttiremedi maalesef bu sefer. Oyunculara gelince... Daniel oynadığı rolün hakkını vermiş gerçekten,çok beğendim. Lula karakterini canlandıran kızın oyunculuğunu da çok beğensem de gruba çok çabuk dahil olmadı mı? Ayrıca grup da hiç yadırgamadı. Ama ben bu durumu birazcık yadırgamış olabilirim. Bütün bu olumsuzluklarına rağmen benden bir kalp❤ almayı başardı ama :D
8
1 month ago
phoeniks profile photo
phoeniks
açıkçası ben de ilk filmi çok daha etkileyici bulmuştum ama bu film de heyecanlı etkileyici aksiyonu bol şaşırtıcı bir film olmuş.
8
2 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İlk filmdeki o farklılık , o ifşalar olmasada yinede iyiydi. Olaylar artık intikama ve örgüt işlerine dönmeye başlamış o yüzden çok etkileyici değildi. Yinede güzel İzlenilebilir.
2
2 months ago
Agent47 profile photo
Agent47
yer yer ''yok artık'' dedirtse de izlemesi keyifli, eğlenceli ve akıcı bir film olmuş.
1
2 months ago
ringhiogennaro profile photo
ringhiogennaro
Yani biraz abartılmış. Olay sihirbazlıktan çıkmış iyice fantastik bir hikayeye dönmüş hele ki o kart oyunlarına güldüm artık.
0
2 months ago
szgnmstfa profile photo
szgnmstfa
"Aman Allahım bugüne kadar izlediğim en efsane filmdi" dedirten filmlerden biri oldu bu :)) Ağır tavsiye ediyorum seriyi :)
0
2 months ago
lews profile photo
lews
İlk filmi kadar güzeldi,aksiyonu gizemi devamlı canlı tuttular. Kadro zaten iyi üstüne daniel reddcliffe de değişik bir rolle karsımıza cıkıyor.Lizzy Caplan'ın oyunculugunuda beğendim . İlki filmi sevenler bunuda aynı heyecanla izleyecektir.
0
3 months ago
Yigitsakarya profile photo
Yigitsakarya
İlk olarak uyarıyla başlayayım, ilk filmi izlemediyseniz ben anlarım ehehe diye direkt izlemeyin hiç keyif almazsınız.Keza karşılaştırmalı da bir yorum yapacağım o yüzden bu yorumu ilk filmini izlemeden okuyorsanız kapatın ve hemen ilk filmi izleyin(inanılmazdı).

Gel gelelim bu 2. filmine. Holywood klasiği olarak 2. filmde batırmalar meşhurdur. O kadar kötü olmasa da 1. Filmin devam filmi olma dışında bir şey olmamış. Tahmin edebilirlik en üst safada. Oyuncudaki değişiklik senaryoya yedirilemeden ortaya konmuş. İlk filmde belki hatırlarsınız film "https://www.youtube.com/watch?v=vKE6rdOs8Pc" havasındaydı. Fakat bu filmde ifşa yerine daha çok aksiyon üstünde durulmuş. Bu yüzden ortalama bir aksiyon filminden fazlasına geçemeyecek gibi duruyor maalesef.

Yine de severek izledim.
Ps: Morgan Freeman'nın yüzünde bir tane daha çil oluştu.
https://www.youtube.com/watch?v=J8mTwCRZLWA
1
3 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
En az ilki kadar güzel bir devam filmi olmuş ;) Ps: İlk filmde olduğu gibi acaba post-credit var mıdır diye boşuna beklemeyin. Yok. Tecrübeyle sabit -_-
1
3 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Keyif alacağınız bir film. Senaryo ne kadar basit olsada film kendini izlettiriyor. Müzikler ise harikaydı. Proje x benzeri müzikler beni benden aldı. Birinci film kadar etkileyici olmasa da keyifli bir yapım.
1
3 months ago
mtufan profile photo
mtufan
İlk filmin formülünü kullanmışlar küçük şovlar büyük şova hazırlık niteliğinde. Ve büyük şovun hazırlığını gösteriyorlar harika ve zor birşey. Tabi bunu risksiz olsun diye yapmışlar zaten tutan bir filmi risk olmadan tekrar çekilmiş gibi hissettim Nasıl olsa tutacak demişler :) Seyri gayet iyi herşeyi bilen atlıları bu sefer doğaçlama yapmak zorunda. Bir öncekine nazaran yazan ve yönetenin çok daha zorlandığı açık.
0
4 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
her ne kadar zorlama bir senaryosu olsa da gayet keyifli bir filmdi. artık sonlara doğru zaten şaşırmıyorsunuz tahmin edilebilir şeyler oluyor fakat film güzel eğlendiriyor izlerken.
0
4 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
İlk filmin enerjisini vermese de ben sevdim. Fazla şaşırtma çabası olduğu için artık seyirci olayları tahmin etmeye başladı. Bu biraz sıkıntılı bir durum zaten şaşırma beklentisiyle gittiğimiz için senaristlerin işi daha da zor görünüyor :D Görsellik, akıcı sahneler açısından da hoştu. ^^ :D
4
4 months ago
Brook profile photo
Brook
Pek muhteşem bulmadım şahsen. İlk 20 dk biraz filme alışmakta zorlandım ve ilk filmini andım ama 20 dk sonrası gerçekten aksiyonu, görselliği ve zeka dolu senaryosu ile sarmaladı diyebilirim. Yine de abartılı buldum. Yani özellikle sonlara doğru artık o şaşırtmaya çalıştıkları hiç bir şeye şaşırmadığımı fark ettim. Tahmin edilebilir olmaya başladı film bir zaman sonra. Çünkü seyirciyi sürekli bir şaşırtma telaşı vardı filmde. Evet ilk filmini daha çok sevmiştim. Kesinlikle o daha iyi. Yine de izlenir. Boş zamanınız olursa sinemada izlemenizi tavsiye ederim. Ama yok evde izlerim derseniz de çok şey kaybetmezsiniz. Neyse hayırlı seyirler :D
8
4 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Sinemada izlemelik, eğlencelik, sürprizlik bir film işte. Çok da bir şey beklememek lazım. Bol bol şatafat, şov, bir sürü ışık, koşuşturmaca göreceksiniz. Seyirciyi her dakika şaşırtmak için yapmadıkları kalmamış. Hal böyle olunca hiçbir şeye şaşırmıyorsunuz. Oyunculara gelince de, şu yeni katılan, devamlı sempatik olmaya çalışan kızı çok itici buldum. Neyse "para harcadık, para kazanalım. " maksatlı yapılmış bir film. Arkadaşlarla "ne yapsak, ne yapsak " dediğiniz bir gün tercih edebilirsiniz.
5
4 months ago

Who liked Now You See Me 2

Who wishlisted Now You See Me 2

Shelves that Include Now You See Me 2

Interesting content shared about Now You See Me 2

^ Back to Top