Now You See Me (2013) poster

Now You See Me (2013)

Director
Country
France
Runtime
115 minutes
Blacklion Gizemli bir illüzyonist olan Atlas, dünyanın en iyi 4 sihirbazını bir araya toplayarak Mahşerin Dört Atlısı isimli bir ekip kurar. Dört illüzyonist akla sığmayacak gösteriler yapmaktadır. Gösteri sırasında izleyicilerden birini seçerek dünyanın bir başka ucundaki bankayı soymasını sağlarlar. Elde ettikleri paraları izleyicilerinin hesaplarına yatırırlar. Çok geçmeden FBI ekibin peşine düşer. Ekibi yakalaması için hırslı bir FBI ajanı olan Dylan görevlendirilir. Ekibin yeni soygunlar yapmaması için Dylan zekasını kullanmak zorundadır.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Hayatınızı değiştirecek değil de izlerken eğlenebileceğiniz bir film. Detaylara çok takılmadan izlenirse keyif veriyor. Ekibin uyumu çok iyiydi. Rolünde yadırgadığım kimse olmadı. Aslında tam dizilik bir havası da yok değil.
11
29 days ago
Novella profile photo
Novella
Uzun bir zaman sonra bir filmin künyesini hiç araştırmadan oturup izledim. Her ne kadar; soygun, kaçma-kovalamaca vb. gibi aksiyon unsurlarının bolluğu filmin ritmini izleyici için baştan sona diri tutmuş olsa da; hikaye, felsefesini "sihir, büyü, illüzyon, illuminati" gibi hurafe kavramlara dayandırmış ve bu konulara uzak duranlar ya da ilgisini çekmeyenler için bir zaman kaybı yaratmıştır/yaratacaktır- diye düşünmekteyim. Ayrıca filmin iki yerinde alaycı bir tavırla vurgulanan "insanların bu konulara(sihir, vs.) olan zaaflarından ve zayıflığından faydalanmak" mesajının izleyiciye(yani yine biz insanlara) oluşturulan karakterlerin zeka seviyelerine işaret olarak yedirilmeye çalışılması da gülünç ve korkakça bir tavır. Neyse tüm bunları elimizin tersiyle bir kenara itersek; çok keyifli, çok sürükleyici, çok güzel, çok çok çoo...k bir film sizleri bekliyor! hemi de sonu sürprizli!!
1
1 month ago
mtufan profile photo
mtufan
Her sahnesinin filmin bütünlüğüne katkıda bulunduğu nadir filmlerden. Olayın gidişatı boyunca eksik bıraktıkları yer hiç yok. Yada ben görmedim. Eğlendiren merak ettiren ekrana kilitleyen hatta büyüleyen film :) eksik bırakılan sahne yok beklentiyi aşan film.
0
4 months ago
smyye.atakul profile photo
smyye.atakul
hiç sıkılmadan izlediğim gayet başaralı çok güzel bi film
6
8 months ago
yasingulez profile photo
yasingulez
ne desem spoiler olur, sadece arkanıza yaslanın ve bu şöleni izleyin, tabi böyle bir şey mümkünse :)
0
9 months ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Oldukça sürükleyici ve nasıl bittiğini anlamadığım, akışkanlığı en iyi filmlerden biri. 2.cisi çekilecek sanırım. Bu yüzden bazı soru işaretlerimi şimdilik dillendirmeyeceğim. Morgan Freeman'ın hapse girmesi vs.. Belki ikinci filmde başka bir çözüme kavuşur. Zenginden alıp fakire verme, intikam ve romantizm (dozu az da olsa) karışımı olması da başarılı idi. 1080p'nin hakkını verdi :) Sonunu hakikaten tahmin edememiştim. Tavsiye ederim. ''Ne kadar yakından bakarsan o kadar az şey görürsün'', ''Şimdiye kadar hiçbir şey kilitlenememiştir.'' filmde öne çıkan iki replik oldu.
2
9 months ago
raintimex profile photo
raintimex
Çok mükemmel bir film izleyenler pişman olmaz bence :) ikincisini bekliyorum sabırsızlıkla
0
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Çok sürükleyici ve güzel bi film,özellikle o numaralara bayıldım,en çok da baloncuklu kısma :) fransız tatlısı Melanie Laurent, deneyimsiz interpol ajanı rolüne çok yakışmış, çok ciddi bi soruşturmanın ortasındaki gülüşleri,halleri tavırları yerçekimsiz ortamda aksiyon filmi izliyim ama romantik komedi tadı versin diyenler için bire bir :) her bir karakter ayrı ayrı ilgi çekici,sonu da sürprizli,izleyin :)
23
1 year ago
Brook profile photo
Brook
Güzel bir filmdi. Bir saniye bile sıkılmamıştım. İlginç yöntemler de vardı sihirbazlık konusunda. Keyifli vakit geçirecektir izleyenler :)
5
1 year ago
mhmtayz profile photo
mhmtayz
Prestij filmini çok sevmemden dolayı mıdır bilmiyorum ama bana sürekli prestiji hatırlattı. abartılmayacak derecede güzel.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Mükemmel kadrosu tam olarak isteneni vermese de bence gayet başarılı olmuş. Sürpriz finallere ve sihirbazlıktan hoşlananlara kesin önerimdir. İkincisini dört gözle bekliyorum.
8
1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
bu filmi begenenlere "Hustle" adlı diziyi önerebilirim. her bölümü bunun gibi ayrı bir film sayılır. film içinse eh işte diyorum. fena sayılmaz.
0
over 1 year ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
Gerçekten çok güzel bir film kesinlikle izlemek istiyor kategorisinden bir an önce çıkıp izlendi ve beğendi kategorisine girmeli.
0
over 1 year ago
missbathory profile photo
missbathory
Şuraya hemen olumlu yorumumu bırakayım.Beni 2 sahnede ciddi anlamda şaşırttılar ve baştan sona hiç sıkılmadan izledim.
9
almost 2 years ago
Ubermensch profile photo
Ubermensch
hokkabazlık sahneleri hariç pek sarmadı diyebilirim. bilmiyorum ya beğenmek göreceli bi kavram ama sonu şaşırtıcı gelmedi , gizem yapmaya çalışıpta becerememişmi diyeyim neyse film kötülemek huyum değildir saçmayabilirim
0
almost 2 years ago
futursuz profile photo
futursuz
hayatımda izlediğim en iyi filmlerden senaryosu kurgusu müthiş kesinlikle izleyin ;)
0
2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Hayatımda bunun kadar açık açık illuminati mesajları veren ve sırf biz varız demek için çekilen bir film izlememistim. İlginç, biraz da ürkütücü... ama gizemli filmleri seviyor, Sonunda şaşırmak istiyorsanız izlenebilir.
1
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
harika bir film,işte benim adam morgan freeman
0
2 years ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
eh...
0
2 years ago
chatterbox profile photo
chatterbox
Isminin Sihirbazlar cetesi olarak cevrilmesi enteresan.Ama Isme takilmamak gerekir.Film oldukca iyiydi...
0
2 years ago
Berkan profile photo
Berkan
İzlediğim en güzel filmlerden biri
0
2 years ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
çok beyendiğim türü çok farklı olan insanı izlerken çok sık düşündüren güzel bir film
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
aşırı beğendiğim çok iyi bir filmdi kesinlikle izleyin
1
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
izlerken çok keyif aldım.mükemmel soygun planı.arşivlik
4
over 2 years ago
cobanolcay profile photo
cobanolcay
kesinlikle izlenmesi gereken , izlendiğinde etkileyen başarılı bir yapım..
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Kesinlikle izlenir!
1
over 2 years ago
wiserdumb profile photo
wiserdumb
öncelikle bu filmi "sihirbazlar çetesi" diye tercüme edip show tv akşam kuşağı filmine çeviren arkadaşları kınıyorum.
6
over 2 years ago

Who liked Now You See Me

Who wishlisted Now You See Me

Shelves that Include Now You See Me

Interesting content shared about Now You See Me

^ Back to Top