Ocean's Eleven (2001) poster

Ocean's Eleven (2001)

Country
USA
Runtime
116 minutes
TAGUT Hapisten yeni çıkan Danny Ocean ve Rusty Ryan,Danny'nin eski karısı Tess'in sevgilisi Terry Benedict'in kumarhanelerini soymak için bir plan yapmıştır. Planı gerçekleştirmek için de 11 kişilik bir ekip toplarlar.

melihkk1 profile photo
melihkk1
Tv'de izlerken denk geldim. Ve ne kadar harika bir film olduğunu tekrardan hatırlamış oldum. O yıldız kadro, senaryo, mizansen, planlar, sekanslar mükemmel ötesi. Özellikle Brad Pitt ve George Clooney karizma ve asalet nedir onun dersini vermişler. Üstüne de hafif absürtlük gelince unutulmazlar arasına giriyorlar.
0
2 months ago
eskon profile photo
eskon
Soygun filmi türü zaten az bulunan bir tür. Hele ki bu filmlerden kalitelisini bulmak iyice bir dert. Fakat Ocean's 11 bu konuda size iyi gelecek... Kesinlikle izleyin!
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
BOL YILDIZLI MACERA Aslında çok yıldızlı filmler hemen her zaman olaydan kopuyor. Burda öyle birşey yok. Çok sürükleyici bir macera. George Clooney her anlamda liderliği iyi başarmış.
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Serinin en iyi filmi, güzel bir kadro iyi bir yönetmen, Aksiyonu temposu, seyirciye salladığı tokatlar oldukça başarılı bir yapım... Yaşamın anlamını size vermez amma güzel bir cumartesi pazar vadediyor... Tam bir Hollywood çekirdeklik filmi...
0
over 1 year ago
tutucu profile photo
tutucu
mükemmel bu olsa gerek :)
0
over 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
bence serinin en iyi filmiydi
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
İzleyin ve bana ulaşın belki birlikte güzel bir ekip oluruz ;P
0
over 2 years ago

Who liked Ocean's Eleven

Who wishlisted Ocean's Eleven

Shelves that Include Ocean's Eleven

Interesting content shared about Ocean's Eleven

^ Back to Top