Oculus (2013) poster

Oculus (2013)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
KerseL Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim'in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Fakat Katlie'ye göre ailesini katleden, erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Katlie hem cinayetin sebebiyle yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çıkarabilmek için kendisini tehlikenin göbeğine atar.

mrfaruk profile photo
mrfaruk
güzel film begendim.en azından canavara falan bağlamamışlar güzel bi gerilim filmi olmuş
0
6 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
Değişik bir film olmuş konu itibariye çok farklı değil ama işleyiş tarzıyla dikkatimi çekti. çok öyle gerilmedim birkaç sahne dışında, izlenebilir korku ve gerilim etkisi hususunda çok beklenti içine girmeyin, sonu çok etkileyiciydi.
0
9 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Gerim gerim gerildim.
2
1 year ago
dogukan.e profile photo
dogukan.e
Klasik bir konusu var ama farklı işleyişiyle orjinalliği yakalayabilmiş bir film...Paranormal activity ve hayaletli ev filmlerinin bir karışımı...
Finali güzel bağlanıp,sıkmadan izlettiriyor....
1
over 1 year ago
jupiterinuydusu profile photo
jupiterinuydusu
ne desem bilemedim. ee n'oldu şimdi? :D bir devam filmi gelir buna sanırım. fikir güzel ama korku öğeleri biraz komik durmuş. korku ile psikolojik gerilim arasında kararsız kalınmış gibi bir havası ar. izlenir mi? izlenir
1
over 1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Yıllar sonra biraraya gelen kardeşler ailelerin ölümüne sebep olan aynayı yok edeceklerdir. Filmde çok sık çocukluklarına da geçişler yapılıyor ve korkunun dışında aynı zamanda dram da var, özellikle final sahnesi aklımda yer eden filmlerdendir. --SPOILER içerebilir-- tavandaki ağırlığı hep tehlikeli bulmuştum!
5
2 years ago

Who liked Oculus

Who wishlisted Oculus

Shelves that Include Oculus

Interesting content shared about Oculus

^ Back to Top