Odd Thomas (2013) poster

Odd Thomas (2013)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
KerseL Thomas, eli çabuk ve maharetli bir aşçıdır fakat kendisinin tek yeteneği bu değildir. Thomas, ölülerle iletişime geçebilme yeteneğine de sahiptir. Fakat bu sırrı sadece kız arkadaşı ve yaşadığı kasabanın yerel şerifi bilmektedir. Genç adam, acıyla beslenen "bodachs" adındaki kötü varlıkların yol açmak üzere olduğu felaketleri önceden görebilmektedir. Bu sebeple kendisini, bu kötücül varlıkların yol açacağı felaketleri önlemeye adamıştır.

KerseL profile photo
KerseL
Farklı bir konuya sahip keyifili bir film. Haziran ayında genç yaşta (27) yaşamını yitiren Anton Yelchin karakteri başarıyla canlandırmış...
3
4 months ago
cerencambaz profile photo
cerencambaz
fantastik severler için hoş bir film
0
9 months ago
Brook profile photo
Brook
Fena değildi. Sürükleyici ve etkili sahneleri olan bir film. Boş bir vaktinizde izleyecek daha iyi filminiz de yoksa gideri var.
0
10 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Tam tamına ortalama güzellikle. 10 üzerinden 7.5 gibi. Kötü asla değil. Böle supernatural tarzı severler izleyebilir. Tek sorun herşeyi kısa tutmuşlar. Çok meraklanmıyorsunuz çok beklemiyorsunuz. Bir açıdan iyi ama ufak da olsa işin içine gizem girince insan hemen çözümlensin istemiyor. Sonu da ayrı bir güzellikteydi.
0
over 1 year ago
hayyam profile photo
hayyam
Dean Koontz bu kadar kötü bir kitap yazmış olamaz...
0
2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Eğlenjelik
1
2 years ago

Who liked Odd Thomas

Who wishlisted Odd Thomas

Shelves that Include Odd Thomas

Interesting content shared about Odd Thomas

^ Back to Top