Of Mice and Men (1992) poster

Of Mice and Men (1992)

Tags
Drama
Director
Country
USA
Runtime
115 minutes
gangrel En iyi arkadaşlar Lennie (Malkovich) ve George (Sinise) Ekonomik kriz döneminde kendilerini California'da işsiz bulurlar. Buldukları işleri ise Lennie'nin çocuksu zihni nedeniyle kaybetmektedirler. Tyler Çiftliği'nde işe alındıklarında, patronun kötü yürekli oğlu Curley'nin (Casey Siemaszko) sıkı disiplinine rağmen işlerinde başarılı olurlar. Ama dünyaları, Curley'nin mutsuz eşi (Sherilyn Fenn, Twin Peaks) Lennie'nin merhamet duygularına mağruz kaldığında paramparça olur. Artık George'un da merhamet duygularıyla bir karar vermesi gerekmektedir

gangrel profile photo
gangrel
John Malkovich muhteşem bir aktör.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
John Steinbeck' in harika romanının birebir uyarlaması. Adeta kitabı tekrar okdum. Çok dokunaklı, ince ve önemli sosyal mesajlar içeren dolu dolu bir film olmuş. Fakat filmde en çok öne çıkan şüphesiz Malkovich' in harika performansı, benim için unutulmazlar arasına giren bir karakter oldu Malkovich' in hayat verdiği Lennie karakteri. Gary Sinise' nin perfomansı da iyiydi ve yönetmenliğinin mükemmel olmasa da gayet başarılı olduğunu belirtmeliyim. Benim için en büyük eksisi sonunun yeterince dokunaklı olmamasıydı sanki biraz fazla hızlı gelişti.
1
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Böyle önemli bir baş yapıtın neden 10 beğenesi var merak ettim doğrusu. Romanını zamanında okumuş insanlara tavsiyedir. Dev oyuncu John Malkovich'in dev adam Lennie karakterini nasıl yarattığına inanamazsınız. Çok duygu yüklü bir filmdir, mahvolacaksınız.
0
over 1 year ago
abiniz profile photo
abiniz
elinin ayarı olmayan , tuttuğunu koparan bir cengaverin hikayesi
1
2 years ago

Who liked Of Mice and Men

Who wishlisted Of Mice and Men

Shelves that Include Of Mice and Men

Interesting content shared about Of Mice and Men

^ Back to Top