On Her Majesty's Secret Service (1969) poster

On Her Majesty's Secret Service (1969)

Director
Country
UK
Runtime
142 minutes
starch Ernst Blofeld, hayvanların üremelerinde ve bitkilerin saplarında kalıcı bir verimsizliğe yol açan öldürücü bir virüs geliştirmiştir. Yarattığı bu virüsü, sahip olduğu fizyolojik deneyler yapan Alpine Enstitüsü'ndeki alerji tedavisi gören güzel kızlar arasında yaymayı planlamaktadır. Blofeld'in amacı batıyı fidyeyle ele geçirmektir. Parada gözü yoktur; fakat insanlığa karşı işlediği suçlarını affettirmek için bunu yapmak istemektedir. Uygarlığın geleceği 007 Bond'un elindedir. Ve batının en büyük yasadışı işler çeviren örgütünün başı olan Draco'nun kızı Tracy'nin kaderi de onun elindedir.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Serinin şu ana kadarki açık ara en kötü filmi. En başta Bond hiç bond değil.Kızımız da çok olmamış, uyuz bi tip. Klasik Bond teknolojileri yok, o karizmatik Bond ukalalığı yerini cıvık ve laçka bir tarza bırakmış. Aksiyon sahneleri çok vasat, yılı bunun bahanesi olamaz çünkü önceki filmler bundan çok daha başarılı. Süresi de Bond standartının üstünde olunca biraz sıkıcı bir film halini aldı. 4,5/10
3
7 months ago
starch profile photo
starch
En tipsiz Bond aktörü, tek filmlik bu macerasında İsviçre Alplerinde. Çekimler güzel. Kayak sahneleri, düşen çığlar, bilmeden dünyayı felakete sürüklemeye programlanmış güzel kızlar... Süresi uzun olmasına rağmen sıkılmadan izleniyor.
5
1 year ago

Who liked On Her Majesty's Secret Service

Who wishlisted On Her Majesty's Secret Service

Shelves that Include On Her Majesty's Secret Service

Interesting content shared about On Her Majesty's Secret Service

^ Back to Top