Ong-bak (2003) poster

Ong-bak (2003)

Tags
Action, Thriller
Director
Country
Thailand
Runtime
105 minutes
yazcsefa Kutsal Buda heykelinin başı, Ong-Bak, bulunduğu köyden çalınır ve halk bu hırsızlığın laneti ile sefalet içine sürüklenir. Zira, Buda heykelinin köye bereket getirdiğine ve köyü koruduğuna inanılmaktadır. Köy halkı genç Ting’i seçerek, Bangkok’a gidip heykelin başını köye geri getirmesi için görevlendirir. Ting bu zorlu görevde yer altı dünyasında ayakta kalmak için bildiği dövüş tekniklerini sonuna kadar kullanacaktır...

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Tony Jaa' nın mükemmel dövüş sahneleri dışında pek de bir şey ifade etmeyen bir film en azından benim için. Şöyle vurdulu- kırdılı bir film arıyorsanız kesinlikle tam sizlik. Onun dışında birçok hata barındıran senaryo olarak çok yetersiz bulduğum bir yapım.
0
1 year ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Dövüş sahneleri muhteşem
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Canınız biraz kavga dövüş izlemek istiyorsa çok ideal bir film. Uzak doğuluların zaten çok başarılı olduğu bir alan ve bu Tayland yapımı filmde de senaryo falan aklını başından almasa da insanın Tony Jaa'nın performansı görülmeye değer.
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Ong-Bak'ın başı, kutsal Buda heykelinin kafası fakir bir köyden çalındığı zaman, köy halkı sefalet içine sürüklenir. Buda heykeli inanışa köye bereket getirmekte ve köyü korumaktadır. Onsuz köy kuraklık ve sefalet içindedir. Genç Ting, köy halkı arasından Bangkok'a gidip heykelin baş kısmını bulup geri götürme görevi için seçilir. Ting tapınak merdivenlerinde bebekken bulunmuş ve keşişler tarafından büyütülmüştür. Bu kişiler ona muay thai adı verilen dövüş tekniğini öğretmiş, ama bunu kullanarak dövüşmesini yasaklamıştır. Ama Ong-Bak'ın başını kurtarmak için karanlık yeraltı dünyasına girmiştir ve burada kimse o Ong-Bak'ın başını alıp giderken sessiz kalacak değildir.
0
over 2 years ago

Who liked Ong-bak

Who wishlisted Ong-bak

Shelves that Include Ong-bak

Interesting content shared about Ong-bak

^ Back to Top