P.S. I Love You (2007) poster

P.S. I Love You (2007)

Country
USA
Runtime
126 minutes
slymndgn Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır. Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır. Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.

.SimS. profile photo
.SimS.
güzel , duygusal ,anlamlı bir aşk filmi bol acılı , izlerken bazen bu kadar beğenilmesini abartılı bulduğumu da söylemeliyim , yani ewt güzel duygusal ama efsane mi orası tartışılır ;)
1
11 months ago
neway profile photo
neway
P.S. Moraliniz bozukken izlemeyin.
0
1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
bu filmi sevdiyseniz,türk filmi diye önyargılı davranmadan KENDİME İYİ BAK filmiinide izlemelisiniz
1
almost 2 years ago
eminuk profile photo
eminuk
Böylesi orjinal filmlerin uzatıldıkça uzatılmasına dayanamıyorum. Fikir güzel, oyunculuklar muhteşem ama işleniş çok uzun ve gereksiz.
0
almost 2 years ago
chatterbox profile photo
chatterbox
Bu film icin belki de izledigim en iyi duygusal film diyebilirim.
0
over 2 years ago

Who liked P.S. I Love You

Who wishlisted P.S. I Love You

Shelves that Include P.S. I Love You

Interesting content shared about P.S. I Love You

^ Back to Top