Paddington (2014) poster

Paddington (2014)

Director
Country
UK
Runtime
95 minutes
Ricky.McFloyd Perulu genç bir ayı, teyzesi Lucy tarafından büyütülür ve teyzesinin emekli ayılar için kurulan bir evde yaşamaya başlaması nedeniyle kendisine yeni bir ev bulmaya karar verir. “İngiliz” olan her şeye karşı ilgi duyan sevimli ayıcık, kendisine bir yuva bulmak için bir geminin cankurtaran botuna binip soluğu Londra’da alır. Fakat Paddington İstasyonu'nda kaybolup tek başına kalınca, şehir hayatının hiç de beklediği gibi olmadığını anlayacaktır. Bu durum istaasyonda karşılaştığı Brown ailesinin ona evlerini açmasına kadar sürer. Son derece iyi niyetli bir aile olan Brownlar, ayıcığın boynunda yazan 'Lütfen bu ayıcıkla ilgilenin. Teşekkürler.' notuyla karşılaşıp kahramanımızı geçici olarak aileye kabul ederler. Hatta ona karşılaştıkları istasyon olan "Paddington" ismini koyarlar. Sevimli ayıcık tam şansının yaver gittiğini düşünürken kendisinin nadir bulunan bir ayı türü olduğunu düşünen bir hayvan doldurma sanatçısıyla karşılaşınca işler karışır. Bu noktadan sonra Ayı Paddington modern hayata karşı acemiliğinden başına türlü belalar açacaktır...

phoebe profile photo
phoebe
ilk yarısında özellikle çok güldüm. eğlenceli, keyifli,tam bir aile filmi.
0
8 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
ayıcık nasıl şeker öyle :)) çok tatlı bir filmdi:))
2
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Biraz bilindik ve basit bir konusu olsa da bence benzeri filmler arasında en iyilerdendi. Baştan sona oldukça keyifle izletiyor kendini. Büyükler de en az küçükler kadar keyif alabilir bence :)
4
1 year ago
burcst profile photo
burcst
o nasıl tatlı bişeydi öyle. Her zaman söylerim, evcil ya da yabani olsun insanların dünyasında yaşamak hayvanlar için her zaman çok zor :) konusu çok basit olsa da temiz ve güzel vakit geçirtiyor. Böyle filmleri çocuklarına izleten çok insan vardır ama bence büyükler öncelikle izlemeli çünkü çocuklar zaten bu tarz filmlerde öne çıkarılan dürüstlük, saf kalplilik, sevgi gibi değerleri bilerek geliyorlar, onları bozan biziz,sonra düzeltmeye çalışan yine biziz :) izleyin, hatırlayın, hoş vakit geçirin ;)
4
1 year ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Çoluk çocukla izlenebilecek güzel bir film. Öyle masalsı bir Londra yaratmışlar ki sadece bu yüzden izlenebilir, çerezlik.
1
1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Tatlı bir film, vakit kaybı olduğunu da düşünmüyorum.
1
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
vasatın altında bir film...böyle bir karaktere hiçbir ek özellik eklemeden piyasaya sürmüşler. sıfır hayalgücü... vakit kaybı bence...
0
over 1 year ago

Who liked Paddington

Who wishlisted Paddington

Shelves that Include Paddington

Interesting content shared about Paddington

^ Back to Top