Pafekuto Buru (Perfect Blue) (1997) poster

Pafekuto Buru (1997)
(Perfect Blue)

Tags
Director
Country
Japan
Runtime
81 minutes
Noir Ünlü bir şarkıcı olan Mima Kirigoe, şarkıcılık kariyerini bırakıp oyuncu olmaya karar verir. Bu hamle kimi fanatik hayranlarını hayal kırıklığına uğratır. Dahası genç kadının oynadığı filmdeki rolünün tepki çekmesi ve de kimi dergilere çıplak poz vermesi işleri iyice karıştırır. Fanatik bir hayranı tarafından taciz edilmeye başlayan Mima'nın hayatı büyük bir çıkmaza sürüklenir.

BELIT profile photo
BELIT
Basinda biraz heyecan yaratti ama ilerleyen dakikalarda siradanlasti, sonu da surpriz olmadi , daha gizemli ve sürpriz bir son bekledim.
0
4 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Çok etkileyiciydi. Resmen psikolojimle oynadı film. Pek çok yerinde gerildim ve ne olacak diye merakla izledim. Cürretkar sahneleri de çoktu ama animasyon olmasına rağmen oldukça gerçekçiydi. Psikolojik gerilim sevenler izleyebilir.
1
4 months ago
Insomniac profile photo
Insomniac
97 yılı ve bir anime için mükemmel bir işleniş, akış harikaydı. Beni çok etkilemişti seyrettiğimde.
0
1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
frameby'dan önce animelere çocuk filmi gözüyle bakardım. tavsiyeler ve yorumlar üzerine izledikçe fikrim değişti, bu film de zirve oldu diyebilirim. bi kaç gün önce aynı yönetmenin başka bi animesini izlemiştim. o filmdeki görsellik bunda yok fakat hikayesiyle bu açığı kapattı. animede bu tarzı ilk defa izledim. çok da etkilendim..
2
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
kuzularin sessizligi gondermesini atlarsak guzeldi... gercekte boyle birsey cekmenin zorlugu filmin anime olmasini anlamli kilmis...
0
over 2 years ago

Who liked Pafekuto Buru

Who wishlisted Pafekuto Buru

Shelves that Include Pafekuto Buru

Interesting content shared about Pafekuto Buru

^ Back to Top