Pan (2015) poster

Pan (2015)

Director
Country
USA
Runtime
111 minutes
gkhn. Kefaret ile Aşk ve Gurur filmleriyle tanınan ve Hanna filmiyle de aksiyon arenasında maharetlerini sergileyen Joe Wright'ın kamera arkasına geçtiği bu yeni Peter Pan filmi, ağırlıklı olarak Blackbeard'ın gemisinde çalışan Hook ve Peter Pan’ın arkadaşlıklarının başlangıcını temel alınacak.

UNALILK profile photo
UNALILK
Kesinlikle daha iyi olabilirmiş...
3
9 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Peter Pan hiç izlemedim daha önce hatta hikayesini ws bile bilmem , hem genel hikayeyi öğrenme açısından hemde masal izleme açısından yeterli bir filmdi , yani görsel efektler bazı yerlerde çok wasat bazı yerlerde iyiydi filmde bazen düştü bazen yükseldi , söylenen gibi kötü bir film değildi ama wuuww harika bir filmde değildi tam ortada duranlar rafıma cuk diye oturdu :)
1
10 months ago
mhmtcngrpnr profile photo
mhmtcngrpnr
ben beğendim beğenmeyenlerin aksine ayrıca değişik bi anlatımı olmuş bence peter pan in (: ayrıca hugh jackman ın ve diğerlerinin smells like teen spirit söylediği sahne çok iyiydi (:
0
11 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Rengarenk , macera ve eğlencenin bir arada olduğu tam bir aile filmi. Beğenmeyenlere katılmıyorum. Klasik Peter Pan senaryosunun günümüz teknolojisi , oyunculuk ve duygularla güzel işlenmiş bence bi şans verin ve izleyin derim ben beğendim.
1
11 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Filmin ilk 15 dakikası olmuş. Gerisi sıkıcı ve klişe. Hugh Jackman bile sıkıcı.
Nirvana süprizi iyi geldi başlarda.


1
12 months ago
justdoit profile photo
justdoit
Şöyle ki ya ben beklentiyi yüksek tutup istediğimi alamadım, ya da adamlar becerememiş. Yani hiç el atmasalar da olurdu.Oyuncu kadrosu görünüşte havikka ama filme girince o havikkalık kayboluyor. Böyle 'vaav görüntüler felan süper ötesi hele adamlar bir efektler yapmış sorma' diyemiyosun. Yani böyle çok çoook boş vaktiniz olursa izleyin, onun dışında bulaşmayın ya bence. Olmamış cidden büyük hayal kırıklığına uğradım.
1
12 months ago

Who liked Pan

Who wishlisted Pan

Shelves that Include Pan

Interesting content shared about Pan

^ Back to Top