Panzehir (2014) poster

Panzehir (2014)

Tags
Director
Country
Turkey
Runtime
105 minutes
pulpfiction1 Panzehir konu olarak, yeraltı dünyasında uzun yıllar boyunca çeşitli karanlık işlere bulaşan bir tetikçinin ve ihanete uğradığı manevi babasının hikayesini ele alıyor. Hayatı boyunca kötülük yapmış bir tetikçinin ve ona ihanet eden manevi babasının son destansı mücadelesi. Panzehir; Çağdaş film grameri, iddialı teknik altyapı ve ustaca yazılmış senaryosu ile yepyeni bir nesli sinema ile tanıştıracak bir film.

arifcicek profile photo
arifcicek
Hakkında uzun uzun yazılması gereken başarılı Türk filmi. Sonunda be! Bize böyle filmler gerekiyor. Ayrıca baba - oğul Arkın'ları oynatma fikri yerinde olmuş.
0
over 1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Pek bilindik bir film olmadığı için beklentim gayet düşüktü ama bizim standartlarımıza göre oldukça iyi bir iş çıkmış ortaya. Eksiklikleri var elbette ama aynı tür Hollywood filmlerine kafa tutacak bir film olmuş. Senaryo ve oyuncular tam uyum sağlamış lakin filmin dvdsinde sanırım sesle ilgili bir sorun var. Bu izlerken insanın canını sıkabiliyor. Onun için puanını biraz kırdım Aksiyon, mafya biraz da dram bezeli film arıyorsanız. e bir de yerlisi var mı bunun diyorsanız buyrun izleyin bakalım.
0
over 1 year ago
kumadam profile photo
kumadam
gerçekten harika bir film. standart bir türk filminin çok ötesinde...
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
uzun zamandır izlediğim en güzel türk filmi gerçekten çok güzel bir filmdi
0
2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Cüneyt Arkın filmi olduğu İblis Kadir'in ölümsüz olmasından belli zaten. Ancak Türk sinemasında gelişim olduğunu fark ettim Hollywood tadı aldım bu filmden
0
2 years ago

Who liked Panzehir

Who wishlisted Panzehir

Shelves that Include Panzehir

Interesting content shared about Panzehir

^ Back to Top