Parallels (2015) poster

Parallels (2015)

Tags
Action
Country
USA
Runtime
83 minutes
ecel16 paralel toprak üzerinde seyahat eden küçük bir grup insanların hikayesini anlatan bir bilim-kurgu macera dizisidir. Grup, babalarını arayan birbirlerine yabancılaşmış erkek ve kız kardeş olan Ronan ve Beatrix Carver tarafından yönetiliyor. Onların keşfi ise ailelerinin birden toprak üzerinde paramparça olmasıdır. Soru: Onlar ailelerini tekrar bir araya getirebilecek midir? Ronan, Beatrix ve Harold şehrin ortasında garip bir terk edilmiş binaya Alex Carver'ı (Ronan ve Beatrix'in babası) bulmak için gider. Onlar boş binaya girdiklerinde tüm ışıkları yanıp sönmeye başlar. Binayı terk etmek isterler ama bir yandan da aynı kentte artık farkı şeyler keşfetmek isterler. Polly adında yeni bir kızla tanışırlar ve onlara 36 saat içinde binada olmaları gerektiğini yoksa onlar olmadan terk edeceğini söyler. Olay ise kimsenin ne olup bittiğini bilmediği bir tanışmaya dönüşür.

ecel16 profile photo
ecel16
devamı gelmeli bence filmin
0
11 months ago
fiskete profile photo
fiskete
serisi olabilecek bir filme benziyor.. sonu sanki arkası yarın der gibi bitti... bir an filmmi izledim diziyemi başladım karıştırdım... değişik güzel filmdi
1
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Tamam konu güzel, oyunculuklar fena değil, senaryo gizemli ve gerilim hissi sürekli hissediliyor ama sonunu neden bağlamamışlar anlayamadım. Hiçbir yere bağlanmıyor film. Bu kadar sağlam bir kurgu bu kadar kolay harcanabilirdi. Devamı gelir mi bilemem ama filmin sonunda sanki tak bir anda filmin en heyecanlı bölümünde yeter artık para kalmadı hadi bitirek demişler. Yazık olmuş.
2
over 1 year ago

Who liked Parallels

Who wishlisted Parallels

Shelves that Include Parallels

Interesting content shared about Parallels

^ Back to Top