Paranormal Activity 3 (2011) poster

Paranormal Activity 3 (2011)

Director
Country
USA
Runtime
83 minutes
TAGUT İlk iki filmle tanıdığımız Katie ve Kristi'nin çocukluklarına,ürkütücü olayların yaşanmaya başlandığı o ilk zamanlara gidiyoruz. Yıl 2005... Katie,o dönem hamile olan kız kardeşi Kristi'ye çocukluklarından kalma eski videoların bulunduğu bir koli gönderir.Bu videolar,bir süre sonra esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Katie ve Kristi,çocukluklarında,anneleri ve onun erkek arkadaşı Dennis'le birlikte yaşayan iki küçük kız kardeştir.Kristi,Toby isimli bir hayali arkadaşa sahiptir ve Toby'nin silüeti bir gün aniden görünür.Böylece evde birtakım gizemli olaylar belirmeye başlar.Dennis evlerindeki el kamerasının kaydını incelerken ekranda esrarengiz bir şekilde beliren silüet,adamı dehşete düşürecek,bu durum üzerinde düşünüp bir çözüm bulmaya sevk edecektir.Öte yandan bu gizemli ve ürkütücü olaylar,uzun yıllar boyunca Katie ve Kristi'nin peşini bırakmayacaktır.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bu bölümü gayet beğendim. Oldukça ürkütücü sahneler vardı. Diğer filmlere oranla çok daha atraksiyonluydu. Zten her zaman origin hikayeleri daha çok severim. Bu da her şeyin başlangıcını ürkütücü ve başarılı olarak anlatmış. Fakat şunu da belirtmeliyim ki filmde oldukça fazla mantık hatası ve saçmalık da vardı, belli bir yerden sonra biraz rahatsız etti ama ben yine de izleme amacıma ulaştım beni yeterince tatmin etti. İzlemeye değer bir seri.
0
1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
O kadar da kötü değil ya.. Aslında mantığı anladığımız için biraz etkisini kaybetti ama yine de gece tek başına izleyince geriyo :p
1
over 1 year ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Zaman kaybı,izlemeye değmez
1
over 2 years ago

Who liked Paranormal Activity 3

Who wishlisted Paranormal Activity 3

Shelves that Include Paranormal Activity 3

Interesting content shared about Paranormal Activity 3

^ Back to Top