Patron Mutlu Son Istiyor (2014) poster

Patron Mutlu Son Istiyor (2014)

Director
Country
Turkey
Runtime
109 minutes
MehmetYurdakul Yapımcı İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan'ı romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya'ya gönderir. Burada bir butik otele yerleşen Sinan zor durumdadır. Çünkü ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir. Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır. Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey'in kızı Eylül'le tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üzerine kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır: Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk'la nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir. Çünkü Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk'un sevgilisini çalmıştır; bu yüzden de Faruk, Sinan'ı düşman ilan etmiştir.

SuaY profile photo
SuaY
Hikaye o kadar güzel olmayabilir buda klasik olmasından kaynaklı. Ama görüntüler müzikler diyaloglar izlenmeyi hakettirecek derecede. Son zamanlarda izlediğim en iyi yerli film.
6
23 days ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ÖZELLİĞİ OLMAYAN BİR FİLM Çok çok boş vaktiniz olursa ancak. Artısı olan hiçbir tarafı yok.
1
1 year ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
bir çok yerinde eksiklikler var ve özellikle sonu aşrı derecede amatörce olmuş aceleye gelmiş gibi film sonuna kadar yayılmış sonuna gelincede bakmışlar vakit yok sıkıştırmışlar gibi :) ama tabi ki konu oyuncular çekimler güzel.
1
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
iyi yorumlar duymadığım için çevremden sinemada izlememiştim ama dvd çıkınca gördüm ki çok tatlı samimi film :) tolga çeviik ezgi mola uyumu çok güzel
1
over 1 year ago
ABGOKSER profile photo
ABGOKSER
Özellikle müzikleri ve ses efektleri olsun türk sineması için biraz daha üst bi film.
5
almost 2 years ago
desalmado89 profile photo
desalmado89
biraz eksikleri var ama teakrar tekrar izledim hiç sıkmadı . :)
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
bazı filmlerin güzel olup olmadığı sizin filmi hangi kategoride izlediğinize bağlıdır . işte bu filmde o filmlerden . komedi diye izlerseniz filmi beğenmezsiniz . ama romantik bir film olsun aralara da eğlence serpilmiş olsun derseniz işte tamam bu film tam size göre . zaten filmin klasik türk aşk filmi tadı da var .
2
over 2 years ago
Joker profile photo
Joker
her şeyiyle şahane olmuş, bayıldım.
3
over 2 years ago

Who liked Patron Mutlu Son Istiyor

Who wishlisted Patron Mutlu Son Istiyor

Shelves that Include Patron Mutlu Son Istiyor

Interesting content shared about Patron Mutlu Son Istiyor

^ Back to Top