Payback (1999) poster

Payback (1999)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
KerseL Porter, yaşamını kanundışı işlerle kazanmaktadır. Bu yüzden, ortakları onun bir vurgundaki 70,000 dolarını iç edince, artık Porter için yapacak tek bir şey kalmıştır: intikam almak. Gangasterler, satılmış polisler, suç patronları... Herkes ama herkes Porter ile 70,000 doları arasında bir engel teşkil etmekteydi.

Brook profile photo
Brook
Akılda kalıcı replikler ve kaliteli bir aksiyon filmi derim. Mel Gibson da cabası.
2
6 days ago
Sefa profile photo
Sefa
Mel Gibson'dan kaliteli bir aksiyon filmi.
1
5 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
NON STOP AKSİYON Baştan sona düşmeyen, hiç ara vermeyen bir aksiyon. Mel Gibson dirençli bir virüs gibi bir türlü yok edilemiyor!...Azıcık izleyecek olan kendini filmin sonunda bulur!)
0
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
it's a man's world
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Bir şehir düşünün ki erkekleri katil, kadınları fahişe, polisleri kokmuş olsun. Bu şehirde yaşayan biri, özellikle intikam peşindeyse, eninde sonunda yaşadığı ortamdan etkilenecektir.Ele geçirmek istenen sıcak para, silahlı soygun fikrini inanılmaz derecede cazip hale getiriyor. Kanun dışı kişiler olan Porter ve Val Resnick soygunu gerçekleştirirler, ama olaylar onların düşündüklerinden çok farklı gelişir. Sıra elde edileni paylaşmaya geldiğinde Val üç büyük hata yapar. Porter'in parasını, karısını ve hayatını almaya çalışır.Porter geri döndüğünde, her ne şekilde olursa olsun, parasını geri ister. Oysa Val'in yeni patronu, Porter'in ölümünün herkes için en hayırlı çözüm olacağını düşünmektedir.
0
over 2 years ago

Who liked Payback

Who wishlisted Payback

Shelves that Include Payback

Interesting content shared about Payback

^ Back to Top