Penguins of Madagascar (2014) poster

Penguins of Madagascar (2014)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes
Ricky.McFloyd Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri'nde seyirciler, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedecek. Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey Rüzgarı'na katılmak zorunda. (Özel Ajan'ın adını söyerdik ama, sonra... biliyorsunuz) Birlikte, John Malkovich tarafından seslendirilen kurnaz ve hain Dr. Ahtapot Brine'in dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışacaklar.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Skipper, Rico, Kowalski ve Private. Madagascar serisinin Kral Julien ve Morty'le birlikte en sevdiğim karakterleri ve ekibi. Film oldukça keyifli ve güzeldi. Ama açıkcası kendi özelimde çok daha üst bişey beklemiştim madagascarın da üstüne çıkan birşeyler. Ama penguenlerin çizgi dizisinden çok üstündü diyemicem. Ama yine de çok keyifli 8/10
3
9 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Bu penguenler bir harika dostum
0
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
dizisini izlemedim...filmi güzeldi...
4
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Mesajı yok, komik birkaç sahne var onun haricinde çok sıradan bir konu. Kısım kısım güldürmedi diyemem. Çocuklar için uygun değil, çok fazla argo ve şiddet içeriyor. Her ne kadar şiddet kodlarını sevimlilik altında gizlemeye çalışsalar da, bir birine şaplak atan, laf takan, hakaret eden karaktere sahip. En acıklı kısmı ise filmde insanlık namına gram mesaj yok. Benedicte ve Malkovich'e sırtını dayayan yapımcılar sinemanın bir sanat ve insanlık hikayesi olduğunu unutmuşlar.
0
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Karakterler çizgi filmlerindeki karakterler gibi olmasa da oldukça eğlenceliydi.. Bayıldım :))
0
almost 2 years ago

Who liked Penguins of Madagascar

Who wishlisted Penguins of Madagascar

Shelves that Include Penguins of Madagascar

Interesting content shared about Penguins of Madagascar

^ Back to Top