Perfect Sense (2011) poster

Perfect Sense (2011)

Director
Country
UK
Runtime
92 minutes
starch Michael ilişkilerde bağlanma sorunu yaşayan ama yemek pişirme konusunda usta olan bir şeftir. Soğuk görünümlü ama işinin ehl-i doktor Susan ise uzun zamandır özel hayatına kimseyi sokmadan, kendisini sadece işine vermiştir. Susan ve Michael yakınlaşırken, tüm dünyada insanların duygularını bir bir yok eden bir salgın hastalık ortaya çıkar. İnsanlar sevme yetilerini bir bir kaybederken Susan ve Michael'ın aşkı hayata tutunabilecek midir? Eva Green ve Ewan McGregor'ın baş rolleri paylaştığı dram ve hüzün dolu filmde, McGregor ile daha önce Young Adam'da çalışmış olan İngiliz yönetmen David Mackenzie'nin imzası var. Yönetmen daha önce Tutku Nehri (Young Adam) filmiyle de BAFTA'da En İyi Yönetmen ödülünü almıştı...

seraytaylan profile photo
seraytaylan
bir film bu kadar güzel anlatıma sahip olabilir. kesinlikle hissettiriyor her şeyi. eva green in oyunculuğu yine harika. hayatımda izlediğim en iyi aşk filmleri arasında..
0
5 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Filmin isminin çevirisi ne kadar saçma olmuş :/ Filmin konusu etkileyici, düşündürücü, sorgulayıcı. Ewan ile Eva'nın uyumu çok sevimliydi. Ara ara saçma klişelere düşmüş olsalar da genel anlamda fena film değildi. Özellikle son sahne içimi dağladı yüreğimi sıkıştırdı.
1
7 months ago
siborgmujgan profile photo
siborgmujgan
ya bu adam öldürüyo beni
0
8 months ago
pluton profile photo
pluton
Filmin anlatımı mükemmeldi. Sıradan salgın filmlerinden çok farklı. İzlenmesi tavsiye edilir.
2
almost 2 years ago
Persona profile photo
Persona
Tekrar tekrar izlediğim filmler arasında olan ve kokunun hayatımızdaki rolü ve önemini vurgulayan unutulmaz bir aşk filmi
1
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Farklı konusu ile bile bence izlenmesi gereken , severek izlediğim film .. Jose Saramago nun Körlük adlı romanından uyarlanan film geldi aklıma bu filmi izlerken .. Arşivlik film tekrar izlenmelik ..
2
2 years ago
neway profile photo
neway
'Canım naaptınız siz ya' dedim. Zira diyebildiğim tek şey buydu. Giden duyguları filmde yansıtmak mükemmel bir fikir mükemmel olmasına ama klostrofobik bir insan olarak filmin sonu nasıl geldi bana sorun. Bu sıkıntımla birlikte belirtmek isterim ki başarılı bir filmdir kendisi. Aksini düşünen çok kişi olmasına rağmen ben severim
2
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
urkutucu bir film... birazda huzunlu...
...ablaysa apayri birsey :D
0
2 years ago
Senemini profile photo
Senemini
3 yada 4 kez izledim daha once.Ask filminden cok fazlasi. Kesinlikle izlenmeli.
3
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
filmin konusu gerçekten çok farklı ve çok güzel ama maalesef ki film için aynı şeyi söyleyemiycem .
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Tüm dünya duyularını bir bir yitirirken onlar aşık oldular... Kadınlara bağlanmakta sorunları olan yetenekli yemek şefi Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır.
Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı daha önce deneyimlemedikleri derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir.İnsanlık sonuna yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen hayatta kalabilecek midir?
0
over 2 years ago
omurr profile photo
omurr
Sıradan romantik filmlerle karıştırmayın. Kıyameti değişik yorumlamışlar diyebilirim güzel bir filmdi

.
0
over 2 years ago

Who liked Perfect Sense

Who wishlisted Perfect Sense

Shelves that Include Perfect Sense

Interesting content shared about Perfect Sense

^ Back to Top