Phone Booth (2002) poster

Phone Booth (2002)

Director
Country
USA
Runtime
81 minutes
cinemarty Stu Shepard, yolda yürürken bile asistanının yardımıyla iş bağlantıları yapan, bir saniye bile boş vakti olmayan parlak bir reklamcıdır. Sadece özel görüşmelerini belirlediği bir telefon kulübesinden yapmaktadır. Bir gün her zamanki gibi özel görüşmesini yaptıktan sonra kulübeden çıkarken telefon çalmaya başlar. Shepard, telefon kulübesine girip telefonu kaldırdıktan sonra bulunduğu yerde kalakalır. New York camın önünde akmaya devam etse de, o telefonu kapatamadığı için kulübeden dışarı çıkamaz. Kulübeyi hedef alan bir seri katil, adamı kontrol etmeye başlar. Silahın kırmızı ışığını alnında hisseden Shepard, bütün emirleri yerine getirecektir. Polis de etrafı sarmaya başlamıştır. Ve bir tanesi bu olayı bitirmeye kararlıdır..!

Brook profile photo
Brook
Ekrana kitleyen filmlerdendi.
1
4 days ago
KerseL profile photo
KerseL
Tek mekanda geçen soluksuz izlenen harika bi gerilim....
0
9 months ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
Ne filmdi dimi :) deli gibi susayip içeri film bitene kadar su içmeye gidememistim bunu hiç unutmuyor um :)
2
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Soluksuz izledim. Gecenin bu saatinde gözlerimi bile kırpmadan sonunu getirdim. Gerçekten enfes bir kurgu ve enfes bir film. Colin Farrell müthiş bir iş çıkarmış. Şiddetle tavsiye ederim.
5
10 months ago
Agarta profile photo
Agarta
Merak duygusunu hep üst düzeyde tutan bir film sıkılmadan izleyeceğiniz türden
0
11 months ago
oguzhanozcan profile photo
oguzhanozcan
mekan olarak çok kadar sınırlı ve heyecanı son derece yüksek olan bir film. İzlemeyenlerin ön yargı ile yaklaşmaması lazım
0
1 year ago
digigirl profile photo
digigirl
Tvde çıktığında dahi izlemediğim fakat sonra neredeyse zorla izlettirildiğim bir filmdi.Oyunculuklar başarılı,kurgu iyi . İzlediğim dönem,beni şaşırtan bir film olmuştu,önyargılarımı yıkmıştı.Temponun ve heyecanın hiç bitmediği sonuna kadar heyecanla izlenen bir film!
2
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ÇOK İLGİNÇ SENARYO Üzerinde daha çok çalışılsaymış efsane olabilirmiş. Yine de hiç düşmeyen temposu, Colin Farrell in harika oyunculuğu seyre değer.
0
over 1 year ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
tek mekanda geçen filmlerden ilk izlediğim buydu. Bu filmden sonra tek mekan filmlerine ayrı bir hevesle bakmaya başladım.
0
2 years ago
eskon profile photo
eskon
telefon kulübesi. farklı ve başarılı bir filmdir. kentin göbeğinde yer alan bir telefon kulübesinde geçen akraziyan olaylar
0
2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
yerimizden kalkamadık kıpırdayamamıştık bile ..harika film
5
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
kumadam profile photo
kumadam
bu kadar düşük bütçeye böyle harika bir film... oyunculuk şahane.
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
tek mekanda geçmesine rağmen hiç sıkmayan,sürükleyici,çok güzel bir film
3
over 2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
tek mekanda geçmesine rağmen 5 dk sıkılmadım filmden. nasıl oluyor demeyin oluyor valla . 5 dk sonra ne olacak diye sürekli merak ederek izliyorsunuz . sonu daha güzel olabilirdi ama genel anlamda güzel film. izleyin
5
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Müşterilerine iki taraflı oynayan Stu Shephard, bir gün bir telefon kulübesinden çıkarken telefon çalar, telefondaki ses kendisi hakkında şaşırtıcı bilgiler verir ve üzerine doğrulttuğu tüfeğin lazerini göstermesi ile birlikte Stu, telefon kulübesine hapis olur. Artık telefondaki sesin talimatlarına göre hareket edecektir.
0
over 2 years ago

Who liked Phone Booth

Who wishlisted Phone Booth

Shelves that Include Phone Booth

Interesting content shared about Phone Booth

^ Back to Top