Pink Floyd The Wall (1982) poster

Pink Floyd The Wall (1982)

Director
Country
UK
Runtime
95 minutes

Trailer not available.

eminuk profile photo
eminuk
Açıkçası Pink Floyd bu belgeseli izlemeden önce benim için sadece solistinin adını bildiğim İngiliz müzik grubuydu. "Another Brick in the Wall"şarkısının bu gruba ait olduğunu biliyordum ama nedense Korn'dan dinlemeyi tercih ediyordum. Bu belgeselle birlikte Pink Floyd u farklı bir açıdan görme şansım oldu. Aslında tam olarak bir grup belgeseli değil, yani bu belgeseli izleyip Pink Floyd hakkında pek bir bilgiye sahip olamazsınız. Tek yapmanız gereken şarkılardaki mesajları almak ki hepsi gayet açık. Böyle bir dünyada delirmemenin elde olmadığını, eğitim, aile, politika ve daha niceleriyle nasıl sindirildiğimizi inanılmaz güzel illüstrasyonlarla anlatmış. Evet sizi bir duvarın içine hapsediyor ve çıkışınızın pek mümkün olmadığını ima ediyor. "Ben zaten o kafadayım." diyenler izlemesin.
3
3 months ago
mhmtayz profile photo
mhmtayz
Pink Floyd severler izlemeli mutlaka biraz konser tadında ama güzel.PF sevmeyenler ve bu müziğe aşina olmayanlar kesinlikle uzak dursun çünkü güzelim grupla, benim için düyanın en iyi grubuyla yanlış şekilde tanışmanızı istemem.Ayrıca tam olarak Pink Floyd un kurulmasını anlatan bir film olsaydı müthiş olurdu.Fakat yok :((
3
1 year ago
melikebf profile photo
melikebf
İyiydi,hoştu,güzeldi, değişikti ama başım ağrıdı arkadaş konserden çıkmış gibiyim şu an... İlk yarısını ikinci yarısına kıyasla daha çok sevdim, bayıldım hatta. Ayrıca biliyorum müzikal ama yarım saat kırk dakika kadar sessiz modda izledim, öylesi bir başka müthişti,baktınız olmuyor kapatın sesi. (Rock dinleyicisi olmayanlar için diyorum bunu :) )
1
1 year ago

Who liked Pink Floyd The Wall

Who wishlisted Pink Floyd The Wall

Shelves that Include Pink Floyd The Wall

Interesting content shared about Pink Floyd The Wall

^ Back to Top