Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) poster

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Director
Country
USA
Runtime
136 minutes
TAGUT Tim Powers'ın On Stranger Tides adlı romanından uyarlanmıştır. Kaptan Jack Sparrow ve Kaptan Hector Barbossa bu sefer gençlik pınarını bulmak için birbirleriyle yarışacaklar. Fakat bu pek kolay olacağa benzemiyor.Bu yolda vahşi denizkızları ve korkunç korsan Kara Sakal ile yüzleşeceklerdir. Karşılacakları zorlukları aşmak için tahmin bile edemeyeceğimiz yollara başvuracaklar.

Brook profile photo
Brook
Hiç bitmesin dediğim Karayip Serisinin bir diğer filmidir kendileri. İzlemek büyük bir zevkti! Kesinlikle hiç bitmesin! Özellikle Jack hiç yaşlanmasa ve sonsuza kadar bu seri devam etse! Ya da dizisini falan yapsalar bu serinin fena olmazdı :D
3
10 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Serinin son filmi. 4. filmi çekiyorsun ama 3. filmden aldığın ders ve attığın adımlar çok yanlış oluyor. Penelope Cruz'u da severim ama Keira Knightley olmadan da bir yerden sonra katlanılmaz oluyor. Jack Sparrow karakteri olmasa eğer vasat sularda yüzmesi şaşırtıcı olmazdı. 5. film 2017 içerisinde gösterime girecek bir aksilik olmazsa. Aradaki 6 sene umarım olumlu bir şekilde yansır seriye. 4. filmden doğru ders almış olmaları gerek artık yoksa Johnny Depp'i de kaybedebilirler.
2
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
BÜYÜKLER DE İZLEYEBİLİR İlk çıktığında çocuk filmi sanıldı. O amaçla da çekilmişti. Ancak Johnny Depp herkesi ekrana çekti. Komedi ve macera o unutulmaz müzikle harmanlanınca, sonraki 3 devam filminde asla tekrarlanamayan, süper güzel bir film oluştu.
0
almost 2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oyuncu kadrosunun bu kadar değişmesi başta biraz tedirgin etmişti ama pek de arattığını söyleyemem. Yine çok keyifli ve sürükleyici bir film olmuş.
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
efsane bir seri daha , görsel efektler oyunculuklar her şey harika
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Okumayı bırak izlemeye başla...
0
over 2 years ago

Who liked Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Who wishlisted Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Shelves that Include Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Interesting content shared about Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

^ Back to Top