Pixels (2015) poster

Pixels (2015)

Director
Country
USA
Runtime
106 minutes
Ricky.McFloyd Önceden bir kısa film olarak çekilen Pixels uzun metraja dönüştürülüyor! Pac-Man, Frogger, Uzay istilacıları ve diğer kült figürler 80'lerin New York'unda bilgisayarlarda olay yaratıyorlar.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
farklı, zekice düşünülmüş müthiş film.. eğlenerek izledim valla.. ayrıca beni çocukluğuma götürdü.
1
1 month ago
BOZO profile photo
BOZO
Harika bir film olmuş o günlere gitmek gerçekten keyifliydi.Benim gibi atari oyunlarını sevenler için muhteşem olmuş.Bu arada ilk defa bir filmin sonundaki jeneriği film kadar heyecanlı izledim :)
4
2 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Konusu güzeldi 80 lerin atari oyunlarının canlanması komedi kurgu güzeldi. Adam Sandler ve ekibi yine güldürdü ailecek izleyebilirsiniz.
1
11 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Kurgusu komik, eğlenceli, aileyle izlenir. Klasik güzel vakit geçirmelik 'Adam Sandler' filmlerinden :)
0
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film için bir çok şey söylenebilir ama konu için hiç bir kötü eleştiri kabul etmem farklı,eğlenceli,yaratıcı bir konusu war filmin sırf konusu için bile izlenir yani , tabi bazen bir sıkyor hafiften ama genel olarak iyi bir film , kahkahalar atmazsınız ama tebessümle izlersiniz ;)
4
1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Oyunlarımı gördüm çok mutluyum. Sonlardada olsa tetrisi gösterdiler favorimdi o. Çocuksu eğlenceli. Yaşım geçti zevk almam diyenlere diyorum bütün oyunlarımızı bir arada gördük işte fena mı.
4
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Güzel bir pazar günü filmi, eğlenceli.
0
1 year ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Serena Williams and Martha Stewart in The Lincoln Bedroom :)
0
1 year ago
Brook profile photo
Brook
Keşke daha genç yaşlarda falan izleyebilseydim. Resmen yaşlandığımı hissettim lan. Ama cidden eğlenceli bir filmdi. Ben beğendim. Umarım siz de beğenirsiniz. :)
5
1 year ago
starch profile photo
starch
Bu oyunlara geçmişte de ilgim olmadığından, film benim için anlamsız ve çok gürültülü geldi. İzleyemiyorum..
0
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Gerçekten çok eğlenceli bi filmdi, Sandler tek başına inanılmaz güldürüyor zaten ve diğer oyuncular da çok tatlıydı.Ayrıca, Dinklage... olaysınn :)) 80lerin iconlarıyla yapılan yayınlar harikaydı.Tetrisi de unutmamış, sona saklamışlar, pacman'den sonra ikinci favorim oydu. Bir de Qbert'i ben seslendirmek isterdim :)) Rahatça izleyip gülebilirsiniz.
7
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Filmi uzun süredir beklesem de internette gördüüm yorumlar beklentilerimi çok düşürmştü. Beklentimin olmamasından mı yoksa Sandler ve Kevin James gibi çok sevdiğim komedyenlerin olmasından mı bilemiyorum çok beğendim ben ve çocukken oynadığımız bazı karakterleri görmekte güzeldi. Film çok derin değil ve bazen tahmin edilebilir yerleri var fakat bence güzel bir ana konusu var ve fazlasıyla da güldürüyor.
5
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Klasik bir Adam Sandler oyunculuğu ama bu sefer hiç olmadığı kadar güzel bir film. Sandler'ın Click'ten sonra ki en iyi filmi. Kadro zaten iyi. Komedi unsuru ile aksiyon sahneleri filme çok güzel bir şekilde yerleştirilmiş. Sıkılmadan izlenilebilecek, eğlenceli,komik ve zevkli bir film olmuş. Puanım 10/7,5.
7
over 1 year ago

Who liked Pixels

Who wishlisted Pixels

Shelves that Include Pixels

Interesting content shared about Pixels

^ Back to Top