Planet of the Apes (2001) poster

Planet of the Apes (2001)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
PaRaNoYa7 Bir uzay gemisi, uzun bir süre boyunca ışık hızıyla, uzayın derinliklerinde seyahat etmiştir. Bu süreç boyunca, teorik olarak dünyada uzun bir süre geçmiştir. Yani, uzay gemisi, dünyaya geri dönerken, teorik olarak geleceğin dünyasına geri dönecektir. İşler tahmin edildiği gibi gitmez ve astronotlar, maymunların egemen olduğu, oldukça bitik bir gezegene inerler. Maymunların zihinsel ve fiziksel açıdan oldukça gelişkin olduğu bu gezegen, buraya tümüyle yabancı olan astronotların başına büyük dertler açacaktır.

emptysideoftheglass profile photo
emptysideoftheglass
fena değil ama 1968 versiyonunu tercih ederim.
0
1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7 @Sapphira 
Çocukken izleyip beğendiğim filmlerdendi. Tabi o zaman ne Tim Burton'ı bliyoruz ne de HBC'ı. Yeni seriye başlamadan önce eski seri ile arada duran bu filmi tekrar izledim.Tabi eski serinin de sadece ilk filmini izledim. Sonrasını es geçtim. Şimdi bu film kimse kusura bakmasın ama çok kötü bir remake olmuş. O ilk filmdeki filmi film yapan detaylar bunda es geçilmiş. Tim Burton'ın ise adı yönetmen olarak geçmese kimse tahmin edemez ona ait bir iş olduğunu. Eğer yeni seriye başlayacaksınız ve öncesinde bu filmi aradan çıkartmayı düşünüyorsanız vazgeçin. İzlerken yalnız bırakmayan @Clayrow a teşekkürler. :)
2
over 1 year ago
Sapphira profile photo
Sapphira
bu kadarda boynuz kulağı geçmez, geçmemeli de bi o var, bide görseli çok tamam ama içinden çıkarıp burasıda güzeldi diyebilceğim bir şey bulamadım ben kendi adıma
2
over 1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
İzlenebilir Güzel film tavsiye ederim.
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Eski seriyi tercih ederim. Ama Burton amca kendi tadıyla iyi dokunmuş diyebilirim. Kaçırmayın
0
almost 3 years ago

Who liked Planet of the Apes

Who wishlisted Planet of the Apes

Shelves that Include Planet of the Apes

Interesting content shared about Planet of the Apes

^ Back to Top