Polis (Police) (2007) poster

Polis (2007)
(Police)

Director
Country
Turkey
Runtime
113 minutes
GoodDaySunShine Musa Rami mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden 40 yaş küçük üniversite öğrencisi Funda’ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler’in Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Musa Rami iyi bir baba, iyi bir polis ve iyi bir aşıktır ve görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami’yi tamamen altüst eder.

muge profile photo
muge
farklı...
0
9 months ago
mine. profile photo
mine.
oldukça farklı bi film..
0
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Haluk Bilginer hatrına izlediğim bir filmdi. Baş yapıt diyemem ama izlenir bir filmdi.
0
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
onur ünlü klasiği. farklı bir film isteyenlere, dertlilere, arabeskseverlere önerilir. hem de şiddetle. filmdeki şu söz çok hoştur: ŞİDDETE MEYYALİM VALLAHİ DERTTEN
0
2 years ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
Onur Ünlü candır..
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Musa Rami mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden 40 yaş küçük üniversite öğrencisi Funda’ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler’in Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Musa Rami iyi bir baba, iyi bir polis ve iyi bir aşıktır ve görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami’yi tamamen altüst eder.
0
over 2 years ago

Who liked Polis

Who wishlisted Polis

Shelves that Include Polis

Interesting content shared about Polis

^ Back to Top