Poltergeist (2015) poster

Poltergeist (2015)

Tags
Horror, Thriller
Director
Country
USA
Runtime
93 minutes

uasli profile photo
uasli
olmaz olsun
0
8 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Resmen korkudan ziyade fantastik filmdi. Boş zamanda izlenebilir.
0
10 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Çok çok çok çok çok ama çok saçma bir film.. Tabi güncel haliyle eskisi için bir lafım yok o zamana göre kaliteli bir film sayılabilir.ama bu olmamış ya.
1
11 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Eski versiyondaki korku öğeleri o yıllar için korkutucuydu ama internet çağına yer mi tabi yemez. O yüzden vasat geldi bana. Eskisinin hatırına yine de izlenir.
0
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Gece izlediğim için bir kaç sahnede korktum. Devamı aksiyon filmi gibiydi daha çok. Korku filmlerinden çok bir şey beklememek gerektiğini izlediğimiz 12345267 filmden anlamış olmamız lazım. Eski versiyonunu da izlemedim o yüzden karşılaştırma yapamıyorum, sadece vasat bir film olduğunu söyleyebilirim. İzlemeyin demiyorum, gece izleyin diyorum.
0
over 1 year ago
emrebo profile photo
emrebo
Orjinali gibi değil ama eh işte
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Sonlara doğru biraz saçmalasa da ben oldukça başarılı buldum. Önceki filmini izlemedim ben o nedenle bir karşılaştırma yapamayacağım ama ben filme biraz haksızlık yapıldığına inanıyorum bence güzel bir iş çıkmış. Senaryo gayet başarılı, oyuncular ve performansları iyi özellikle küçük kız çok tatlıydı. Tamam öyle çok korkunç değildi ama ben yeterince irkildim ve gerildim. Bence izlemeye değer.
2
over 1 year ago

Who liked Poltergeist

Who wishlisted Poltergeist

Shelves that Include Poltergeist

Interesting content shared about Poltergeist

^ Back to Top