Pompeii (2014) poster

Pompeii (2014)

Country
USA
Runtime
105 minutes
KerseL Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples'e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompoii'ye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir.

Trillmatic profile photo
Trillmatic
Meh... Kötü bir film değildi, ama yeterince iyi de değildi. En azından Oz'un Adebisi'si, Game of Thrones'un Jon Snow'u ve 24'un Jack Bauer'ini aynı filmde görmek hoşuma gitti.
1
over 1 year ago
Alesta profile photo
Alesta
İzlenmese de olurmuş.
0
almost 2 years ago
ufuuk03 profile photo
ufuuk03
günah şehri değilmiydi pompeii o konu üzerinden gitmemişler
0
almost 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Yönetmenin daha önceki filmlerinde olduğu gibi ne idüğü belli olmayan karakterler, ilham kaynağı belli olmayan bir senaryo ve bitmek bilmez boş diyalogları bu filmde de buluyorsunuz. Diğerlerinden farklı ve 100 milyon dolarlık bütçeye bağlı haklı olarak volkan ve volkanın patlaması efektlerine şükrederek filmi bitiriyorsunuz. Bir filmi kurtarır kılabilecek efektler bile işe yaramıyorsa filme rahatlıkla kötü yaftasını yapıştırabilirsiniz. Film neye benzeyeceğini bilse belki seyir zevki verecek ama aksiyon mu aşk hikayesi mi yoksa savaş filmi mi arada derede kaldığından hiçbirinin hakkını veremiyor ve 102 dakikanızı haczetmekle kalıyor.
5
almost 2 years ago
ironikali profile photo
ironikali
Filmin konusu gayet başarılı ama yapımcılar filme boyut kazandıramamış. Birkaç sahne dışında beklentinin çok altındaydı.
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Eh işte. Bana oldukça sıradan ve ilgi çekici olmayan bir film gibi geldi. Pek severek izlemedim hatta sıkıldım. Bazı güzel sahneleri vardı fakat ondan daha çok kötü sahneleri de vardı.
0
2 years ago
Rubeus profile photo
Rubeus
Yüu dönt eniting cön sünöw.
0
2 years ago
Joker profile photo
Joker
siradan, yavan bir film olmus.hayalkirikligi.
1
over 2 years ago

Who liked Pompeii

Who wishlisted Pompeii

Shelves that Include Pompeii

Interesting content shared about Pompeii

^ Back to Top