Pretty Woman (1990) poster

Pretty Woman (1990)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
Sezgii Zengin ve yakışıklı işadamı Edward etrafındaki kadınlardan ve hayatının tekdüzeliğinden çok sıkıldığı bir anda New York caddelerinde güzel Vivian ile tanışır. Beraber geçirdikleri büyülü bir geceden sonra aralarında bir anlaşma yaparlar. Bir hafta boyunca sevgili olacaklar ama bu haftanın sonunda herkes yoluna devam edecektir. Vivian geceleri tekrar yol kenarlarına, Edward da elit yaşamına... En lüks otellerde kalıp, zengin kıyafetler ile bambaşka bir hafta geçiren Vivian gönlünü kaptırmaya başladığı anda Edward'dan uzaklaşmaya karar verir. Zira hayat standartlarının farklılığının duyguların önüne geçeceğinden şüphesi yoktur. Fakat aşkın gücü onların bu rüya gibi bir haftalarını gerçek hayatla birleştirir. Ortada ne standart ne de bir fark kalır...Edward mutlu yaşama kavuşur.

Winchester00 profile photo
Winchester00
Bir iki sahnesinde baya kahkaha attığım, izlemesi güzel bir film. Mağazada olanlar gerçekten her kapının para ile açılacağının göstergesi. bir mağazaya gidip şımartılmaya ihtiyacım var demek güzel olurdu :)
2
1 month ago
mervyazc profile photo
mervyazc
''Hayal etmeye hep zaman vardır,o yüzden devam edin.''Klasik bir romantik komediydi ama sevdim, hayattan kopmak için arada bir masalımsı filmler izlemek güzel oluyo :)
4
1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
Neden hep erteledim izlemeyi bilmiyorum ama sonunda başardım.. Çok sevimli bir filmmiş ^^
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Maalesef hiç benlik bir film değil. Klasik bir romantik komedi türün neredeyse tüm klışelerini barındırıyor. Ben romantik filmlerin neredeyse hepsinin aynı olduğuna inanıyorum tabiki bazı ilginç senaryolu filmler var. Bilindik sonu beklerken sıkıldım ve arada bir ileri sardım. Türü sevenler için iyi olabilir ama tekrar söylüyorum hiç benlik değil. Ama şunu da itiraf etmeliyim ki üst üste izlediğim ağır filmlerden sonra rahat bir nefes gibi oldu.
1
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Richard Gere karizması...
0
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Bunun üstüne romantik komedi tanımam, romantik komedinin çıkış noktasıdır bana göre.nerde o eskiler dedirtir :) birbirine en yakışan ikiliden şahane bi peri masalı..
4
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ÖZEL BİR FİLM Türüne öncülük etmiş bir seyirlik. Şu an sokak kızı-beyefendi konusu eski gibi olsa da, sinemalarda gösterildiğinde 'Özel Bir Kadın' büyük sükse yapmıştı.
0
over 1 year ago
neway profile photo
neway
Klasiklerden. İzledikçe mutlu ediyor insanı, hele sonu yok mu...
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Vivian Ward, çok şanssız bir sokak kadınıdır. Ancak bu kötü şans onu yakışıklı, çok başarılı ve ünlü bir işadamı olan Edward Lewis ile karşılaştırır. İkili inanılmaz derecede güzel günler yaşamaya başlarlar
0
over 2 years ago

Who liked Pretty Woman

Who wishlisted Pretty Woman

Shelves that Include Pretty Woman

Interesting content shared about Pretty Woman

^ Back to Top