Problem Child (1990) poster

Problem Child (1990)

Tags
Comedy, Family
Director
Country
USA
Runtime
81 minutes
Noir Junior, bugüne kadar evlatlık verildiği her aile tarafından, çocuk esirgeme kurumuna geri gönderilmiş, sabıkalı ve tehlikeli bir baş belasıdır. Rahibelerin yurdunda onların ve kalan diğer çocukların başına bela olmaktadır. Ta ki Ben Healy ve eşi Flo tarafından evlat edinilene kadar. Çift Junior sayesinde mahalledeki çocuklu çiftler tarafından kabul edileceklerine sevinirken, başlarına nasıl bir problem açtıklarının farkında değildirler.

Trailer not available.

Filmkopat profile photo
Filmkopat
Efsane Film Birde Evde Tek Başına Var Bunların Yeri Hep Ayrı
0
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hala çocukluğumuzdaki kadar keyifli :)
2
8 months ago
burcst profile photo
burcst
Küçükken izledim,büyükken izledim,en sevdiğim komedilerden.sonradan bunun türk versiyonu da çıkmıştı >> zıpçıktı cafer :D
7
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
bu filmi ilk izlediğimde 5-6 yaşındaydım herhalde o zaman bayağı eğlendiğimi hatırlıyorum izlerken , geçenlerde denk geldim bir daha izledim tabi aynı zevki vermese de tebessümle izledim :) ailecek izlenecek iyi filmlerden .
3
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Junior, bugüne kadar evlatlık verildiği her aile tarafından, çocuk esirgeme kurumuna geri gönderilmiş, sabıkalı ve tehlikeli bir baş belasıdır. Rahibelerin yurdunda onların ve kalan diğer çocukların başına bela olmaktadır. Ta ki Ben Healy ve eşi Flo tarafından evlat edinilene kadar. Çift Junior sayesinde mahalledeki çocuklu çiftler tarafından kabul edileceklerine sevinirken, başlarına nasıl bir problem açtıklarının farkında değildirler.
1
over 2 years ago

Who liked Problem Child

Who wishlisted Problem Child

Shelves that Include Problem Child

Interesting content shared about Problem Child

^ Back to Top